Klima çekişi Ne Kadar Etkliyor ?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gördüğüm kadarı ile bir kısmımız bilmeden de olsa aracınıza zarar veriyoruz.Klimayı mümkün olduğunca rolantide ya da aracınız boştayken açıp kapatmanızı öneririm, sonuçta araca extra yük bindiriyorsunuz...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Albatros senin bu göstergeler yakında başına iş açacak bak söyliyeyim şimdiden ... :) :D :kop:

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kılima çekişi etkiler. Yolda giderken, rampa çıkarken... her durumda etkiler. Ne de olsa güçlerini motordan alıyorlar ve bu etkkilenme anınıda hissedersiniz..

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Valla Ben Alanyada 1,2 Albea Kiraladim Klima Acik Dim Cayina Tirmandim Arabada Hic Dusus Falan Olmadi Canavar Gibi Tirmandim Heryere Klima Acik

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Arkadaşlar gördüğüm kadarı ile bir kısmımız bilmeden de olsa aracınıza zarar veriyoruz.Klimayı mümkün olduğunca rolantide ya da aracınız boştayken açıp kapatmanızı öneririm, sonuçta araca extra yük bindiriyorsunuz...

Nası Yani Erman,
rolantide iken mi çalıştıralım klimayı? giderken mi kapatalım? :D

Anlamadım ben bişey valla :)

Son düzenleme:

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:

+ 1000

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KA®ANLIK' Alıntı:
Nası Yani Erman,
rolantide iken mi çalıştıralım klimayı? giderken mi kapatalım? :D

Anlamadım ben bişey valla :)

Boşver Engin, anlayan anladı :)

Evet rolantideyken aç ve rolantideyken kapa mümkünse, eğer seyir halindeysen debriyaja bas iyicene devir almasın araba o anda aç ve kapatacağın zaman da aynı şekilde...