Klima Gazı

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekii bir sorum olacak:
klimadan koku geliyor bazen.
bunun icin gaz mi bastirtmaliyim yoksa klima dezenfektasyon kiti isimi görür mü?

ürün bu:
AV0018_M.jpg

klimalar icin özel. kullana varmi?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dezenfekte etmende faydalı olur.o ilaçlardan bende kullanıyorum faydasını görürüsün

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
pekii bir sorum olacak:
klimadan koku geliyor bazen.
bunun icin gaz mi bastirtmaliyim yoksa klima dezenfektasyon kiti isimi görür mü?

ürün bu:
AV0018_M.jpg

klimalar icin özel. kullana varmi?
Bu ürününün kullanım yöntemi nasıldır.
klımadan gönderilen havanın geldiği kanallaramı püskürtülecek , piyasadan temini mümkünmüdür.Şimdiden teşekkürler.:good: ;)

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ürününün kullanım yöntemi nasıldır.
klımadan gönderilen havanın geldiği kanallaramı püskürtülecek , piyasadan temini mümkünmüdür.Şimdiden teşekkürler.:good: ;)
bende arkadaslardan duydum.bugun alip,denemeyi düsünüyorum. cok faydali oldugu söyleniyor. fiyati burda 7 ile 25€ arasi degisiyor. tatbikini bilmiyorum,insaallah üstünde yaziyordur. sonucu yarin yada öbürsü gün bildirmeye calisirim

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende arkadaslardan duydum.bugun alip,denemeyi düsünüyorum. cok faydali oldugu söyleniyor. fiyati burda 7 ile 25€ arasi degisiyor. tatbikini bilmiyorum,insaallah üstünde yaziyordur. sonucu yarin yada öbürsü gün bildirmeye calisirim

Eyvallah;)

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gazi olucak kardes ocaklarda yaktigimiz tüp gaz dan baska bir sey degil
numara falan yok kimsede vermez zaten ben de saniyordum degisik bir gaz
sadece klima üzerine calisan bir yer var abii resmen adam takmis tüpü dolduruyor makinayla sasirdim dünya para aliyor neyse bu durum almanyada oluyor

muhahahaha......
respekt.gif

madem aticaksin dogru at arkadasim :kop::kop:

soner ve appi dogru söliyor.

ben daha benim klimayi bir kac ay önce yeni doldurtup ve desenfektion yapdirdim hepsi 140€ tutdu bosch servisinde

appatschcim, sana desenfektion lazim ve hazir onu yapmisken klima test ve doldurtma yap onu yyoksa sonra aci cekersin onu.

babam omegasinda 8-9sene hic birsey yapdirmadi en sonunda klima kompresörü bozuldu ve oda dünyanin parasi yeni almaya kalksan.

bana bosch servisi yapiskan yapisdirdi üstünde yeni randuvu tam bir sene sonra yaziyor ve bide klimayi sik sik kullanmanda iyidir.
klima calisdikca kompresörüdü tikanmaz.

selamlar

ggt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ne yaptınız ya...Klimada kullanılan gaz kimya mühendisliği dallarında görebileceğiniz sogutma çevrimlerinde kullanılabilen freon adlı gazdır. Bir çok türevi olup kaynama nok bile eksi derelerde olduğundan tercih edilir. Umarım anlatabilmişimdir.

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acayip acayip işler, bu kadar kurcalamayın abi su aletleri bi yerine bişey yapacaksınız :D

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakinda klimalar sucuk da pisirir :):kop::D:kop:

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal tüp değil arkadaşlar ısıya duyarlı bi gazı war buzdolaplarında falan kullanılan gaz gibi.
ewt yerden göğe kadar haklısın buzdolaplarında kullanılan gazın aynısı bu gazın bir özelliği var bu gaz sıkıştırılıdığı yada hareket ettirildiği zaman soğuyor o yüzden klima motor kayışına bağlı ve klimayı açınca klimanın içindeki mekanizma kayıştan aldığı güçle gazı hareket ettiriyor ve buyrun size soğuk hava,buzdolaplarında da aynı fakat onlarda bu çevirme işini elektirikli motorlar yapıyor...