klima soğutması

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2002 model astra otomobilim var.klimanın yeterince soğutma yapmadığını görünce servise gittim doğal olarakgaz eksilmesi olarak düşünüldü ve gaz ilave edildi fakat bu gün baktım yine az soğutmaya başlamış.Yardımcı olursanız sevinirim tesisatta kaçak varsa gazın tamamen boşalması gerekmezmi soğutmanın biraz olması ve gazın tamamen boşalmamasını nasıl yorumluyorsunuz ?
İlginize şimdiden teşekkür ederim

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm

Ayni Sorun Bende De Vardi.klimanin Gazi çok Eksikti.yeterince Gaz Basildi.kompresör Bakimi Yapildi Ve şonuç Mükemmel.sizde Ya Kaçak Vardir Yada Kompresörde Bi Sorun Vardir Gibi Geldi Bana.

sevmektenyana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki klimasiz opeli sifirdan klima takılmasi kaça malolur arkadaşlar alirken klimasiz aldık ucuz diye şimdi bu sene çok sıçak olacaga benziyyor...slm

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klımanın gazı tekrar ölçülsün.. çok küçük bi kaçak varsa gaz tamamen boşalmayabılıyo. basınc uygulayarak kacak yerını bulsunlar. ama en ıyı kaçak bulma yöntemi vakum yaptırarak bulunur. vakum makınası heryerde yok.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ewet Astrammmm Arkadaşimiz Güzel Sööylemiş.en Sağlami Vakumlatacaksin.normalde 700 Olmasi Geren Gaz Benim Araçta 130 Olarak çikti.ve Bastik Gazi.ama Ben şunu Anlayamadim Bir Kaçak Olmadiğina Gör Bu Gaz Nasil Eksildiiii???

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki benimkide biraz az soğutuyo gibi amabaktırmak lazım gazı normaldi geçen yaz ölçtürdük

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar polen filtresinide kontrol edin. Dolmuşsa oda üflemeyi azaltır.

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki de iyi sogutmuyo yaz geldi araba yanıyo resmen.. birde buna nekadar ücret alıyolar.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki de iyi sogutmuyo yaz geldi araba yanıyo resmen.. birde buna nekadar ücret alıyolar.
ben geçem ay yaptırdım.komple akım.önce klimanın gazı ölçüldü.120 civarında çıktı.vaumla boşaltıldı u gaz.kompresrün yağı değişti.sonra 700 gr gaz basıldı.en iğrenci polen filitresiydi.yani değiştirmişim iyiki.bilirmisiniz bilemem ama bu pez torbalu elektrik süpürgeleri vardı.toz dolunca depodaki tozu döker silkelerdik.resmen filitre o hali almış.dedim kendi kendime ohaaa be bu ne.neyse tam bakım 75 yt ye mal odu.tarsus detay oto da.özel servis.ben memnun kaldım.klima için özel bi makine vardı.ama maalesef tech2 cihazı yok.ksk mı e onun gibi bir cihazları var.umarım osru yaşamayız

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada iyi bir klima teşhis ve tedavi merkezi önerebilirmisiniz:help: