Klima Tuşu Nereden Alabilirim?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa boşver yıldız cıkmacıları filan.

şaşmaza git opel parcacıları var cok pahalı değil zaten sıfırını al cıkma filan ugrasma;)

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çıkmacılarla filan uğraşmayın. tuşların arkasında led ler var zaten onlar değişiyor. o ledlerde çok ucuz ama dediğim gibi çok uğraştırıyor. serviste işçilik biraz tutuyor

c0nquer0r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çıkmacılarla filan uğraşmayın. tuşların arkasında led ler var zaten onlar değişiyor. o ledlerde çok ucuz ama dediğim gibi çok uğraştırıyor. serviste işçilik biraz tutuyor

hocam benım tuşlarda lambalar yanıyor ama yıpranmıs bayagı ısaretler sılınmıs ondan degıstırmek ıstıyorum yanı..

c0nquer0r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman bi servise git çünkü o tip parçalar 1 ayda ancaa geliyor. çıkmacılarada o durumda danışmakta fayda var

hocam bugun servıse gıttım yalnız o parcanın komple degısebılecegını soyledıler.. sadece tuş degısmez dedıler.. yalnız tus alabılecegım bı yer var mı acaba?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Parçacı ya gideceksin ben şimdi başka yerdeyim burda nerde var bilmiyorum olsa sorardım tuş sana
Bana da arka tarafın otomatik cam açma kapama tuşu lazım dı.
ufacık parçaya 70-YTL dedi almdaım. Kendim içine swıch taktım faal ettim çalışıyor. Bulunca orjinali ile değiştrecegim.

Eger bulamazsan O tuşları söküp siyah sprey ile boyan olmuyo mu.

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar benimde tc düğmesi bozuldu ve klima düğmesinin altındaki lambası kesdi servisi aradım sordum lamba değişmiyo düğmenin değişmesi gerekiyo dediler orjinal düğme de 75 ytl dediler bu kadarı da saçma bana göre alt tarafı küçücük lamba bunun için düğme değişirmi dedim elektrikcileri gezdim düğmeninde kafasını söktüm yuvası belli buna göre lamba varmı diye gezmediğim kalmadı ama bulamadım..5 kuruşluk bi ampül için 75 ytl komple düğme ...olaya bak....

emrei

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar benimde tc düğmesi bozuldu ve klima düğmesinin altındaki lambası kesdi servisi aradım sordum lamba değişmiyo düğmenin değişmesi gerekiyo dediler orjinal düğme de 75 ytl dediler bu kadarı da saçma bana göre alt tarafı küçücük lamba bunun için düğme değişirmi dedim elektrikcileri gezdim düğmeninde kafasını söktüm yuvası belli buna göre lamba varmı diye gezmediğim kalmadı ama bulamadım..5 kuruşluk bi ampül için 75 ytl komple düğme ...olaya bak....

Aynı şekilde benim de klima düğmesinin ampülü patlamış. 75 YTL'ye komple değişmesi gerekiyor dediler serviste. Ama adam ağzından kaçırdı eskiden sırf ampulü değiştiriyorduk artık düğmeleri değiştiriyoruz diye. Acaba sen düğmenin kafasını nasıl söktün?

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şekilde benim de klima düğmesinin ampülü patlamış. 75 YTL'ye komple değişmesi gerekiyor dediler serviste. Ama adam ağzından kaçırdı eskiden sırf ampulü değiştiriyorduk artık düğmeleri değiştiriyoruz diye. Acaba sen düğmenin kafasını nasıl söktün?
benim sadece ampüller değişti ama usta 2 saat uğraştı. resmen ön konsolu söktü:(

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düğmeyi çıkardıktan sonra kafanın kenarında küçük tırnaklar var çok ince bi tornavida ile çıkıyo yanlız çıkarırken dikkatli ol 2 tane yay var içinde düşürüp kaybetme..... ayrıca istanbuldan bi opel parçacısında 25 ytl ye buldum orjinal gm marka arabadan söktüğüm düğmenin üzerindeki numarası bile aynı....daha önce forumda adresi verilmişti o yüzden reklam olacağını sanmıyorum www.opelparcaci.com internet adresinden irtibat kur kargoyla gönderiyorlar ben öyle yaptım servisin sölediği fiyatın 3 de 1 ine geldi bana....