Klimadan gelen beyaz duman

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1-2 defa başıma geldi sizlere sormak istedim seyir halindeyken klimayı açtığımda bazen havalandırmadan 10-15 sn beyaz duman geliyor kokusuz bir duman sizce sebebi ne olabilir benim aklıma ilk olarak sıcak bir araca birden soğuk hava girmesiyle alakalı olabileceği geldi

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Aynısı bende de oluyor. Aceba nedir?

ahmetc669

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde başıma geldi yalnız ben arabayı yeni yıkatmıştım su buharı zannetmiştim sebeb o değilse başka sorun vardır bilen varsa mesajları bekleyelim

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilk mesajımda yazdığım gibi benim tahminim çok sıcak havalarda sıcak bir aracın içine birden soğuk vermekle alakalı olduğu geldi aynı evdeki buzdolaplarının dondurucu kısmının kapağı açılınca dışarıya verdiği beyaz soğuk hava misali ama belkide başka bir olayda olabilir benimki sadece tahmin :D

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Klimadan Gelen Beyaz Duman
Bu, nemden kaynaklanmaktadır. Klimada herhangi bir arıza olduğunu göstermez ve aşağıdaki durumlarda oluşabilir.

• İç ve Dış ortam arasındaki sıcaklık farkının fazla olmasında

• Yoğun yağmur (sağanak) sırasında

• Dışarıdan hava alındığında

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klima gazıda beyazdır sakın oyle birsey olmasın :S

burakasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanıyorum Honda araçta oldu? Benim bir arkadaşımın da Honda civic'inde var böyle bir şey. Hatta hemen hemen her açışında zamanı değişmekle birlikte oluyor. Honda çok daha hızlı soğutuyor olabilir mi acaba? Ani bir soğumayla bir ilgisi var herhande.

bay.V.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım opel astram var bende klımayı kapattığım zaman 10/15 sanıye kadar beyaz duman gelıyor sanırım bu da aynı neden den kaynaklanıyor