kmde gaz nekadar yakıyor

meyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul adana kozan arası 1010 km yol yaptım 147 ytl ortalama hız 110-120 yavaş gittim...

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
Arkadaşlar Çok teşekkürler illa taktiracam diyorum , Burda biryerle görüştüm milano varmış ama onu kullanan arkadaşımızda olmuş ertekin arkadaşımıza teşekkür ederim uyardığı için, İyi bir yer bulacağım öyle ise ve brc taktıracağım ... Yol bilgisayarı hata verecek ama inanın 2 senede 60 bin yaptım arabamın ilk sahibiyim satarım diye düşünmüştüm ama artık sıfır araba almanın hiçbir matıgı kalmadığını düşünüyorum alırken lpg li alayım dedim ondada kendi arabam gibi temizini bulamayacağıma kararverdim e lpg de uygun yaktıgı için ve bence öyle sürekli performanslı kullanmadığım için lpg bana farz olmuş gözüküyor istanbulda brc ve bu işi iyi yaptıgına inandıgınız bir yer varsa lütfen haberim olsun saygılar.....ceyhunyazar arkadaşım ilgine çok teşekkürler...

ceryan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her yerin gaz fiyatı degişiyor en iyisi litreye göre hesap yapmak lazım. ben 1 litre ile sehir içi 10 km yapıyorum. (98astra 1600 motor

loopus058

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg

valla Denizlide gazın litresi 1.87 benim araç önceden (Ankaradaydım) 170-180 ykrş yakıyordu bura geldim 200-210 ykrş yakmaya başladı yani gaz burada pahalı ondan Ankarada gaz ucuz dolayısı ile az yakıyor.