kol dayama fiyatları!!

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar size opel servislerinin arasındaki komik fiyatları söyleyeceğim.Bugün istanbuldaki bütün opel servislerinden astra h yan sanayi için fiyat aldım size bazılarını veriyorum sizce napıym??

Boğaziçi opel...220 ytl
Erpaş opel.....227 ytl
gedizler opel...250 ytl+işçilik
arkas opel...250ytl+işçilik
erdemir motorlu araçlar opel ...306 ytl+işçilik
gerçek oto opel...225 ytl+50 ytl!!(iki vida için)işçilik(Not:ben bu kadar laubali bir servisle daha önce karşılaşmadım!)
martur otomotiv opel.....236ytl+20 ytl işçilik

Sizce napıym arkadaşlar?

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana balkan da 300 mılyon dedıler. sora gıttım aksaraydan 20 mılyona aldım. tabıkı aynısı degıl ama ısımı goruyor.
Not: herhangı bır tıkırtı, ses yapmıyor. bunuda soylıyımde sonra arkadaslar cok ses yapıyor falan dıolar. ben kullanıyorum kendım cok memnunum. parana yazık. body kitin yoksa ustune bıraz daha koy body kıt yaptır.

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konu başlığına bittim yaa:)

bu fiyatları ortak bi sistemden söylemiyolarmı ya parca numarası girerek yapıyolar ya. hıı gerci yan sanayi demişsiniz tabi onun bi fiyatlandırma sistei yok marka farkı oluyo heralde. pahalıymış bayaa

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayi ama hepsinde aynı yan sanayi kol dayama var nedense bazıları farklı fiyat koyup daha fazla kar elde etmek istiyorlar saçmalık.başlık için sağol:)
alper astra bi foto varmı senin kolçakla ilgili?koyarsan sevinirim.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav Bult sen halla kolçaklamı uğraşıyon,taktır gitsin ya benimkinden,sende kurtul yetkili servislerde.Hani sende special kolçağı taktırıp resimlerinide koyacaktın?Karar senin(parada)Ben gayyet memnunum kolumu dayayarak kolçağın keyfini çıkarıyorum.

Son düzenleme:

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) demir bugün aldım ve taktırdım hakikaten çok güzel oldu resimleri ekliyorum.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) demir bugün aldım ve taktırdım hakikaten çok güzel oldu resimleri ekliyorum.
En iyisini yaptın Bult senin gibi bende çok araştırmıştım.Bu kolçakta karar kıldım hem şık hem kullanışlı hemde fiyatı uygun.Resimleri koymanı bekliyorum.İlave bacakları taktırmayaydın Astra h ta gerek yok bence.