Koltuk temizliği yaptım sonuç nasıl olmuş (resimli)

burak911

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten temiz olmuş eline sağlık.

Bende bu işi yapmayı düşünüyordum. Anneme sordum sence koltukları neyle temizlersem temizlenir diye.

Gitti banyodan üstünde Amway yazan bir şey getirdi. Bunu her yere kullanıyorum, çok memnunum dedi.

Az önce araştırdım, şu linkte ürünü görebilirsiniz. Halı ve döşeme şampuanı imiş. E ben alayım kendime dedim, yok her yerde bulamazsın ben gene getirtirim arkadaşıma dedi.

Bir aksilik olmazsa bu hafta deneyeceğim, sonuçlardan haberdar ederim.

Not: ( Reklamasyon değildir, bilgilendirme amaçlı yazdım markayı, bende ilk defa duydum zaten )

Karagüven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kosla süper birşey bizim arabanın koltuklarında yeşil falan çizgiler varmış koslayla silince anladık :D arkasında nbirde halı yıkama ile sonuç mükemmel ama yine kirlendi kışın kurum mahvetti temmuz ağustos gibi yine bir girecem bakalım :)

tayfunzafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kosla ile kendi arabanı temizleyince sonuç ortada güzel olmuş

ArOyLi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten Güzel Sonuç. Paylaşım ve Tecrübelerin İçin Teşekkürler. Fikirlerimi Genişletiyorum sayenizde. Bende Aynı Sıkıntıdayım. Diğer Aracımızda Tavanda ve Koltuklarında Sararma var. Bunun İçin Bi Sprey Aldım Komşumdan, Nasıl Kullanılacağını Öğretti Fakat Hiç Uygulamadım. Dediğiniz Gibi Sarkma Olayı Kaçınılmaz mı ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Gerçekten Güzel Sonuç. Paylaşım ve Tecrübelerin İçin Teşekkürler. Fikirlerimi Genişletiyorum sayenizde. Bende Aynı Sıkıntıdayım. Diğer Aracımızda Tavanda ve Koltuklarında Sararma var. Bunun İçin Bi Sprey Aldım Komşumdan, Nasıl Kullanılacağını Öğretti Fakat Hiç Uygulamadım. Dediğiniz Gibi Sarkma Olayı Kaçınılmaz mı ?

Vectra B aracımda tavan için sprey ve koska halı şampuanı kullandım ve bezi hiç bastırmadan sildim. 10 sene içersinde 3 kez yaptım hiç sarkma olmadı. Ben her seferinde önce koltuklarla yerleri, sonra tavanları yaptım ve athapot ile 2 saat içersinde kuruttum. Belki kurutma ile alakalıdır. Yada araçtan araca döşeme kalitesi fark ediyor.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B aracımda tavan için sprey ve koska halı şampuanı kullandım ve bezi hiç bastırmadan sildim. 10 sene içersinde 3 kez yaptım hiç sarkma olmadı. Ben her seferinde önce koltuklarla yerleri, sonra tavanları yaptım ve athapot ile 2 saat içersinde kuruttum. Belki kurutma ile alakalıdır. Yada araçtan araca döşeme kalitesi fark ediyor.

Benden önceki sahip tavanı yıkatmış sanırım benim tavanda 2-3 yerden sarkmalar var ufakta olsa can sıkıcı.havalar ısınana kadar dursun baharda sağlam bir restorasyon yapılacak inşallah...