kombi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrikli ısıtıcıları denesen ufo mufo warya onlarda iş görür

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim dediğim en aşa 5 yıl yönetim yemiş bitirmiş herşeyi..bilyosunuz zaten öyle işleri sabaya talimmi yapcaz yani.satarken yok kalorifer takılcak yok aydak şu zamanda bittcek vs vs aldıktan sonra herşey yalan olyo

Malatya'ya doğalgaz gelmeden önce lpg ile kombi kullandım hiç ekonomik değil 2 Mutfak tüpü yaklaşık 4-5 gün gidiyor ve basıncı yetersiz olduğu için tamamı da yanmıyordu kesinlikle girişme derim ama benim için maliyet çok da önemli değil dersen 2 yıldırdır Ariston Uno 24 hermetik kombi kullanıyorum gayet memnunum, fiyatı da makul...

Salon tipi klima almanı öneririm hem yazlarıda işe yarar...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüple biz kullanmıştık eskiden ama sene 96 flandi hiç hatırlamıyorum nekadar yakardık tek hatırladığım o sanayi tüplerinin birinin gidip birinin geldiği:)memesimi bişey değişiyor kombinin tüpe uyumlu oluyor.aydında sanırım ufolar kurtarır.piyasada güzel bir araştırmayla en az sarfiyatlısını bulursan daha avantajlı olur kanımca...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi normal merkezi sistem ısıtma tesisatında kalorifer borularınız apartman ortak hattına bağlıdır, yani kombiyi bağlamak için yeni bir tesisata ihtiyacın olur.
epeyce masraflı olur ve uğraştırır, borular da ona göre döşendiğinden güzel bişey yaptıramazsın her taraf boru olur
kombili dairelerde borular zeminden geçirilirken , merkezi sistemde daireye gelen ana kolonlara bağlanır ve genelde duvar kenarından geçirilir.
kaloriferi yaktırmanın bi yoluna baksanız daha iyi olur bence

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim evin boruları yerden gidiyo :D şanslıyım yani o konuda
neyse kayınvalideyi ikna ederiz bi klıma alsın 19 bnlk :Dbaşka care kalmadı

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim evin boruları yerden gidiyo :D şanslıyım yani o konuda
neyse kayınvalideyi ikna ederiz bi klıma alsın 19 bnlk :Dbaşka care kalmadı
en iyisi o olur abi :D
yerden de gitse epeyce uğraştırıcı bir tesisat ister o ev
tüp de kombide ne kadar verim verir orası ayrı konu

VectraB elegance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kombi tavsiyesi konusunda vaillantı tavsiye ederim,bir dönem o piyasada bulundum alman malıdır,en iyi 2,3 markadan biridir...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 yılında babamlara sanayi tüpüyle çalışan kombi almıştık.Alırken ileride doğalgaza tam uyumlu olacağı söylenmişti,ancak geçen sene doğalgaz bağlatmaya karar verince uyumsuz dediler.Bunun üzerine Buderus kombi aldık gayet güzel gidiyor.Şu an kendi evimizde kömürlü kalorifer var,iki daire kullanıyoruz ondan çok memnunuz.Bu tüp fiyatları ile tüplü kalorifer kesinlikle düşünmeyin derim.En iyisi klima gibi görünüyor..

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 sene önce samsuna doğal gaz gelöeöişti.dayım ozaman kombiyi tüple kullanıyordu ve ayda en asagı 2-3 tane sanayi tüpü gidiyordu.bence hiç makul değil.
onun yerine ufo tarzı seyler yada klima kullanmak daha akıllıca he klima yazında cok iyi oluyo.tek mekine ile iki odayı ısıtan bir sistem yaptırılırsa süper olur bence