koni amortsör kiti

zgn35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdslar koni sertlik ayarli amortsör kiti alicam yay almazsam satandart yaylariyalaa sadece amortsör alçaltirmi brzda olsa satandar amortsörlere göre saha mi kısa spor amortsöler yoksa sadece sertlik yumusaklik ayrami yapila biliyior yaytakincami alcalması saglanior detayli bilmiorum bu konuda butun bildiklerenizi paylasirsanız sevinirim aracim astra f 1.4 i sedan fiyat aldim koni sertlik ayarlı sarı spor amortsör ve omp yay kiti 950 milyon ürünlerin hepsi sıfır sizce uygunmudur. bide en alcak yay kitinden almayı düsünüorum konforda ne kdr farkeder daha önce sanayi kesimi yaptirdim amortsör boyları tornada kısaldi ve helezonlar kısaldi yaklasik arabayı 15 16 cm dsürdüm ama kafam tavana carpiodu cukurlardan gecerken yani hic konfor kalmadi cok sarsintılı oldu kitle maximum nekdr düsüre bilirim sanırım okdr düsmüomus 205/40/17 jant var simdiden tesekkürler yardim ederseniz cok sevinirim bu konuda hic br bilgim yok ve nerde bulabilirim galiba cok soru sordum kusura bakmayin....

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alacağın yer montajını yapar en düzgün seviyede ayarlanır.Ayrıca şuan kullandığın durum hiç sağlıklı değil bunuda belirtmek isterim.

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı alcaltman icin spor yay ve amortisor kullanmalısın. bu daha iyi yol tutmasını saglar.. tabiki konfor aramıyacaksın. yoldaki cukurları ciğerlerinde hiissediceksin yani.. dikkatli giderim, cukurların yerini ezbere biliyorum bana bişey olmaz diorsan gonul rahatlığıyla taktır.
istanbulda olsaydın namiştain gbi bi seceneğin daha olabilirdi ama izmirdesin sanırım..

alyanak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koni amartisorle alcaklık saglayamazsın.Sadece sertlik ayarlarsın.Alcaklık ıcın orjinal yay kullan ama kestırme dırek ne kadar dussun ıstıosan ona gore yay al ve tak.Ayrıca alcaltıcak amortisorun adıda Coilover eger uygun fiayata bulabılırsen koni deılde bence Coilover al hem sertlık hem alcaklık ayarı var memnun kalırsın dıe dusunuorum...

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada orjinal amortisorlere yay alırsan eger ilerde amortisorlerin patlayabilir. tabi 3 cm indirmekten bahsetmiorm.. 5-6 cm indiren kitler war.. onlardan takarsan mutlaka amortisoru de değiştirmelisin

zgn35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesskur ederim yardimlarınız icin isime yardi süspansiyon kiti ve yay alicam ... coilover kit dediniz galiba astra f icin varmi coliover kit biliginiz varmi

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kw 'nin websitesinden bir arastır. olması lazım.
eger iyi işçiliği olan bir amortisorcu warsa izmirde o da yapabilir. istanbulda biz kendi arabalarımıza yaptırıyoruz. garantili bir şekilde tabi :)

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koni amartisorle alcaklık saglayamazsın.Sadece sertlik ayarlarsın.Alcaklık ıcın orjinal yay kullan ama kestırme dırek ne kadar dussun ıstıosan ona gore yay al ve tak.Ayrıca alcaltıcak amortisorun adıda Coilover eger uygun fiayata bulabılırsen koni deılde bence Coilover al hem sertlık hem alcaklık ayarı var memnun kalırsın dıe dusunuorum...

Ben 3 aydır Koni sertlik ayarlı amartsör ve İrimscher yay kullanıyorum...
Orjinal yay+koni
İrimscher yay+orjınal amartsör
İrimscher yay+KONİ (şuanda böyle) konilerim zarar gördügü için mecburen yukardaki eşleşlemelerle 30 ar güne yakın kullandım

Koni 1-2cm ekstre düşürür orjinal yaylarda dahi ;)

Yay aldıgın zaman 3lükte olsa 5likte olsa amartsörlerin bozulacak kulelerin şişecektir ve amartsörlerin ömrü max 3 ay... Konilerle bunu ortadan kaldırırsın, sertlik ayarıda araçta olabilecek çok ekstra bi durumki çok kullanışlı ;)
950 lira fiyat gerçekten güzel, OktaykanPower satış fiyatı sadece koni için 1200ytl ;) buna 300-350 lira yay eklersen 1500e gelir ;)

zgn35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbula gelebilirm yetrki olsun fiyet nedir acaba