Kötü benzin uyarısı...

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar,
TEM üzerinde, İzmit civarında içerisinde BURGER KING olan BP'den ultimate benzin aldım geçtiğimiz Pazar sabahı.
Ancak ciddi hazımsızlık yarattı ilgili benzin benim arabada. Ben üstüme düşeni yapıp uyarımı yapayım.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir'de ki bazı BP istasyonlarındaki benzin kötü oluyor karbüratörü çok kez pislik tıkadı. Başka bir benzin firmasından alıyorum artık daha bi sorunla karşılaşmadım.

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir zamanlar bende göztepe minübüs yolundaki bp'de birtakım sorunlar yaşadım.

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bp den genelde benzin aldığımda araç düzensiz çalışıyor po'dan benzin alıyorum zaten bugün göztepe bp'den benzin almak zorunda kaldım.30ytl dedim kartı çektirip geldim 100ytl benzin koymuşlar geçen kardeşimede yapmışlar.....

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben po ve shellden şaşmıyorum benzin konusunda

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla benim anladigim marka bisey ifade etmiyor galiba sorun yada kalite satan yerde herhalde cunku ben bp den aliyorum ve hem kaliteli hem temiz ataşehir girişinde bir bp var ben ordan aliyorum shell den 1 kere aldim mahvetti motoru. Şansa almamak lazim surekli iyi bilinen yerden almak lazim tabii başka yerden almaya mecbur kalmadıkça kimse işini duzgun yapmıyor bu devirde kimseye guvenilmez oldu walla yazık...

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende genelde shell den almaya çalışıyorum ama önemli olan sürekli aynı yerden alabilmek herhalde..

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben genelde BP'den alıyorum. Tamam diğerlerine göre biraz az yol yapıyor ama araçta herhangi bir anormallik hissetmiyorum. Totalin mazotu diğerlerine göre daha tasarruflu yanıyormuş ama denemedim.

İstanbul Pendik'te feribottan inip sağ taraftan devam ettik. Uzunca yol katettikten sonra sağa doğru üsküdar sapağından önce shell var. Ordan aldığımız mazot çok bereketliydi. Tabi oraya gelene kadar başka shell varmı yokmu bilmiyorum:D