Kredi Kartı Aidatı

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten ilginç düzenli ödeme yapıyorum kartın limitlerinide zorluyorum buna rağmen yıllık ücret alıyorlar resmen yazık bunuda hesap kesim tarihim 25 i 23 ünde esktreme yansıtıyorlar bu arada bilgi paylaşımı yapan bütün üyelere teşekkürler

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana sorulmadan 45 tl kart ücreti kesilmiş.kartımı kapattırmak isteyince 35 tl chip para verdiler.diğer kartımıda geçen yıl kapattırmak isteyince 60 tl lik gold card ücretini geri iade etmişlerdi.bu yıl önce 60 tl kestiler ardından geri iade ettiler aramama gerek kalmadı.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tehdit her zaman işe yarıyor:) Sadece bankalarda değil:D

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Finansbank kartımı sırf bu yüzden iptal ettirdim.sene 99 dan beri müşterisi olmama karşın çok uzun bir tartışma süreci yaşadık banka ile.
Yapıkredi'dende yaklaşık 98 yılından beri kart sahibiyim.Hiç ücret ödemedim.Bu yıl 2 ay önce 35 TL yansıtmışlar.Aradım ve hiç ikilemediler.Kusurabakmayın zaten eski müşterimizmişsiniz dediler hatta.Bu kadar kolay olacağını ummamıştım Finansbank'tan sonra.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
2 hafta önce Akbank'tan öğrenci kredi kartı istedim, özellikle kart ücretini sordum, 1 yıl almıyoruz dedi. benim öğrenciliğim bir yıldan fazla olacak :mad:
seneye ya kapattırırım, ya da el mahkum :) çünkü benim kredi kartı kapattırmam onların pek umrunda olmaz sanırım :D

Finansbank konusunda herkese uzak durmasını söylüyorum. yukarıda konusu geçmiş, tekrar aklıma geldi.
biz kartı kapattırdık, bize yine kart gönderdiler, almadık, postacı geri götürdü.
ona rağmen ekstre göndermeye devam ettiler, sadece kart ücreti yazıyordu.
kapattırdığımız için ödemedik, zamanla gelen tutar yükseldi, en son 77 TL olmuştu, artık dayanamayıp tekrar aradık, zorla iptal ettiler, artık rahatız.

arkadaşımda tüm itirazlarıma rağmen Finansbank'tan aldı, bir sefer ödemeyi geciktirdi, faizler birikti, öğrencilik hayatında icra işlemi gördü...
onuda taksite çözdürdü, aylardır 30-30 ödüyor..

hazır kredi kartı konusu açılmışken, başvurduğum kart henüz gelmedi, geçen hafta bankayı aradığımda da Merkez Bankasında işlemde dediler. limitimde duruma göre belirleniyormuş. bankaya sorduğumda öğrenci için 600 TL limit verdiklerini söylediler. Merkez Bankası bu tutarı kısabilirmi?
birde tahmini nekadar zamanda kart elime geçer?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşbankasından başka ne bankamatik ne de kredi kartı kullanıyorum üniversitedeyken öğrenci kodu girilmişti o gün bugundur aidat kesilmiyor bir kez hsbc kullanma hatasında bulundum hem aidat hemde geç ödeyınce faiz üstüne faiz bindirdiler aradım müşteri hizmetlerini kartınıda kırdım attım dahada işim olmaz

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Unutmadan bir şeyi daha elirteyim: çok sevgili akbank normal hesabımdan (çoook yüklü bir krediye bağlı olmasına rağmen) hesap işletim ücretini almaktan vazgeçmedi bir türlü, neyse otomatik ödeme talimatı ile kurtulduk gibi zorla.
Bir kaç ay önce kredimi iptal edip başka bankaya aldım, kart lazım olduğu için çekiliş olayına kanıp fish kart alayım dedim. Kart geldi ama kartı benim antalyadaki bir şubede hesabım olmasına rağmen yine antalya merkez şubede bir hesap açıp ona bağlamışlar düşünceli arkadaşlar. Geçen gün aklıma geldi arayayım buna hem kart için ücret hem hesap için ücret almasın uyanıklar derken dediğim gibi çıktı :D
Hem kredi kartına ücret alakacak hemde kafasına göre bir hesap açıp ona yıllık ücret alacakmış. Neden kendi hesabıma bağlamadınız dedim kem küm dediler, peki neden hem karttan hem hesaptan alıyorsunuz dedim muvzuat dediler :D:D Yeni hesabı 2 günde iptal edip benim eski hesaba bağladılar kartı. Demekki oluyormuş..
Hesap ücretleride hiç az değil, 6 ayda alınıyor galiba.. aman dikkat ;)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
y.kredi de 6 ayda bir 29 lira kesiyolar. benim ki kredi kartı değil hesap kartım var. hesap kullanım ücreti altında kesiyolar. mail de attım aradım da bankayada gittim adamlar yolunu bulmus.....

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugun bır kartı ıptall ettırdım bu yuzden. kart kullanacagıma nakıt kullanırım. en temızı

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın bende ilginç bişey yazayım yapı krediden ev kredisi aldım. bana zorla kredinin taksitlerinin ödenmesi için hesap açtırdılar. neymiş ben hesabıma para yatıracakmışım onlarda günü gelince otomatik çekeceklermiş. dedim ki siz bana hesap numarası verin ben günü gelince yatırırım kredi borcumu dedim. öyle artık olmuyormuş. birde 60tl her sene hesap işletim ücreti alıcaklarmış 6 senede 360tl eder. halbuki 2000tl kredi masrafı 37000tl kredi faizi ödüyecem adamlar halen 60tl nin peşindeler velhasın