kronik hastalıklar

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu konuda Mercedes ile Volkswagonu BMV ile Opeli aynı sınıfa koyuyorum Ben sirket arabası olarak hem caddy hem combo kullanıyorum ikisini kullanan biri olarak düşüncem Mercedes ve Volkswagon satarken BMW ve Opel sattıktan sonra para kazanmayı hedefliyor bence Ama Herseye rağmen oldum olası Opel i daha cok seviyorum

jonathan749

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce benimde dile getirdiğim bikonu.. tamamen tasarım hataları bendede direksiyon yırtılması var

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CorsaC de kapılardaki 2. fitil yok araç içerden buz tutuyor yahu. Ses ve ısı oderecede geçirgen yani..Tasarımdan kaynaklanıyor..

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa b de arka bagaj kapağının oralardan motor sabit çalışırken yada harekete meyilliyken takır tukur ses gelio sinir oluom yaa kronikmi bilmiom başka larındada varmı acaba

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kickergls' Alıntı:
Corsa b de arka bagaj kapağının oralardan motor sabit çalışırken yada harekete meyilliyken takır tukur ses gelio sinir oluom yaa kronikmi bilmiom başka larındada varmı acaba

Arkadaşım aynı sorun bendede war o ses arka emniyet kemerinin askı yerinden geliyo ses yaparken oraya bastır sesin kesildiğini görüceksin

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B Lpg Takildiginda Sürekli Motor Ariza Lambasinin Yanmasi.oksijen Sensörü Hatasi.kafasina Göre Yanip Sönmesi Insani Yaniltmasi.ben çok çekiyorum Hiç Derdi Bitmiyo Bu Arabanin çok Pişmanim

EGEHAYDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende renault kango vardı.Onunla kıyasladığımda.
1 : Marşı geç alıyor.
2 : Hararet göstergesi sabit değil.
3 : Vites geçişleri sert.