küçük bir kaza yaptım

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün abim arabamı bir bariyere vurmuş sadece sis farı kırılmış bostancı sanayisinden çıkma bir sis farına 50 lira ödedim ancak sis farını takıp küçük bir kırıgı tamir etmek için benden 75 lira istediler.Kulaklarıma inanamadım neymiş tammponu sökmeleri gerekiyormuş sinirlendim dedimki kardeşim amasyada yada yozgatta olmuş olsam inanın bu işi 20 liraya yaptırabilirdim çok sinirlendim ve kalsın dedim arabam 05 plaka oldugundan fiyatlar fırladı sanıyorum.bostancı sanayisinde bu işi daha ucuza yaptırabilecegim bir yer var mı yardım edrseniz sevinirim.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun
malesef anadolu plaka görünce bazı yerlede böyle oluyor :(

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok para vermişsin sıfırı 25 ytl zaten özelden mesaj atarım adresi

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bortancı Oto Sanayi - Opel Team Servis Yeliz hanım ( Yezocan) veya Mustafa beyle görüşürsen site üyesi olduğunuda belirtirsen fiyatta yardımcı olurlar

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sis farı 25 lira mı valla çıkmasını zar zor 50 ye buldum 60 dediler 50 yapana kadar yarım saat pazarlık ettik eray kardeşim verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim hala yaptırmadım arabayı zamanım olmadı.

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkmacılara gitmekle hata etmişsin, malesef bazı çıkmacılar sıfır fiyatından daha pahalıya satıyorlar

abi sis farı 25 lira mı valla çıkmasını zar zor 50 ye buldum 60 dediler 50 yapana kadar yarım saat pazarlık ettik eray kardeşim verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim hala yaptırmadım arabayı zamanım olmadı.