kullanabilen var mı??

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yerini ve zamanını çok iyi ayarlamak lazım... spor kullanımlarda çok iyi bişey aslında.. ama lastik ve balatalarınıza acımazsanız... anında yanlıyosunuz anında izinizi buluyosunuz.. el freni gibi savrulma olmuyo...

GUARDIAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı iyi tanıdıktan sonra çok fazla sorun yok ama sadece önden çekişli arabalar için ...... :D :kop: Ama genede yanlışlıkla frene debriyaj muamelesi yapmayın:kop:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben boş toprak yolda denedim bir kaç kere harbiden zor ve zevkli aama trafikte çok gereksiz bir hareket. tabi profesyoneller yapabilir ama unutmayın ki bir hata hareketi kaçırma kendinizi geçtim başka insanlara zarar verebilir.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaları hırpalamaktan baska bısey degıl.yarıs soforu olmadıkca sacmalık bence

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanılan yere göre gerekli bence:good:
önden çekişli bir araçla karda ilerlerken tek taraflı patinaja düşüp ilerleyemez olmuştum.sol ayakla frene dozajlı basarak boşa dönen
tarafı frenleyerek azda olsa diğer tutunan tarafın dönmesini sağlayarak ilerleyebilmiştim.(diğer tarafta frene maruz kalmıştı ama araçta tc olmadığından bu şekilde idare etmiştim).
arkadan itişli otm.bir araçla benzer bir olayı el freni ile kurtarmıştım.
fakat sol ayağın hassatiyeti olmadığından kullanmadan önce çok alıştırma yapmak lazım (ilk denememde yanımdaki camdan çıkacaktı):)