Kurtlar Vadisi'nde Ne Olacak ??????

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşalar aranızda kurtlar vadisi pusuyu izleyenler bilir dün aksam benım acımdan dehset guzel geçti.simdi gelcek bolumde neler olacagıma dair fikirlerinizi beklıyorum mematinin arabasına elını koyan kımdı.polatın hali ne olacak.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abdulhey koydu cama elınıı yada alper ıkısınden bırı koydu cama

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Polat düştüğ benim gözümden Abdulhey'e Hakan o kadar işkence etmişti adam hiç 1 sey soylememişti Polat elektiği yiyince öttü hemen düştü gözümden bitti karizma

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polat öttü ama kesin herzamanki gibi vardır bi bildiği diye düşünüyorum:)bi parça demirlede yer delincek gibi değil:D

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nolacağımı var polat çıkacak ordan bu kadar basit :)yoksa dizi biter kazıo işte gene biyerleri :D:D

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne olursa Olsun Hadeee leeeeeeeeeyn Diyecegimiz Bişeyler olacagı Kesin :D:D

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bence polat öterek abdulheyle iletişim kurmaya çalışıyor. Daha önce abdülhey de işknce altındayken silahların yerini sölemişti polat da orda izleme yaparak abdülü bulmuştu. Ama polatın ordan çıkmasını zor görüyorum. sonunda çıkacak ama onu abdülhey yada alper çıkarmayacak. paşanın kadrosu çıkaracak

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benım anlayamadıgım polat klozetın altını nıe kazıyor ordan cıkmaya kalkarsa fılmı dondursunlar 3 sene sonra tekrar baslatsınlar anca cıkar cunku :D

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 yıldır izliyorum ama bu kadar saçmalayacakları hiç aklıma gelmemişti.
Özellikle iktidarla yakınlaşmak ve kendi holdinglerinin önünü açmak için Ergenekon davasını kullanması bu saçmalığı iyice artırdı. Hatta o kadar ileri gidildi ki, PKK'nın savunuculuğu bile yapılmaya başladı. BAşlangıçta bir terörist (muro) sevdirildive hoş gösterildi. Şimdi ise Pkk eylemleri de ordudan emekli olan ŞEREFLİ insanlara yani DEVLETE ihale edildi.

Şimdi sadece dizi olarak incelersek, bir sürü saçma nokta var.
- Öncelikle teknolojinin her nimetinden faydalanan İskenden, neden polatın kaldığı hücreye 25-30 milyonluk bir kamera koyup izlemiyor.
- Polatı her gün niye tıraş ediyorlar,
- Memati ile niye kimse uğraşmıyor,
- Bir Genelkurmayı sadece 15,20 asker mi korur. (Halbuki sıradan Albay bile bir yere gitmeden önce tüm yollar denetlenir ve enüst seviyede her noktadan koruması sağlanır.)
- Yukarıda arkadaşın dediği gibi polat niye ötüyor heman.
vbvbvbvbvbvbv..............................