Kuru Buz?????????

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaman yok o yüzden kaldı diyor arkadaş!!!

hizir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Kuru buz buldunuz mu bilemiyorum. Daha yeni okudum burayı.
Kuru buz, İstanbul yolunda Şaşmaz ı geçtikten sonra Gersan sanayi sitesi var. Kuru Buz işi yapan tek yer orası. Oradan diledigin kadar satın alabilirsin. Geçen sene Tübitak, Hidromobil arabası yarışlarında sogutma için kullandık, atık olarak su olmadığında süper bir soğutma. Kilo hesabı satılıyor geçen yıl 15 Ytl civarındaydı. Eldivensiz asla kullanma, eline yapışır ve 1. derecede yanık olur, satan kişi zaten seni bilgilendirecektir.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadir emre sen attın bir zar bir başkası denesin zararı olmassa bende yaparım olayı
1 arabayı nasıl ısıtacaz
2 buzu nasıl sürecez
3 beim arabamda göçük yok neresinde deniyecem
4 cevabını sen ver

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Kuru buz buldunuz mu bilemiyorum. Daha yeni okudum burayı.
Kuru buz, İstanbul yolunda Şaşmaz ı geçtikten sonra Gersan sanayi sitesi var. Kuru Buz işi yapan tek yer orası. Oradan diledigin kadar satın alabilirsin. Geçen sene Tübitak, Hidromobil arabası yarışlarında sogutma için kullandık, atık olarak su olmadığında süper bir soğutma. Kilo hesabı satılıyor geçen yıl 15 Ytl civarındaydı. Eldivensiz asla kullanma, eline yapışır ve 1. derecede yanık olur, satan kişi zaten seni bilgilendirecektir.

abi gersanı biliyorum evime çok yakın batıkentte oturuyorum tam olarak neresi bir bilgi verirsen sevinirim ilgin için çok teşekkür ederim ayrıca;)

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadir emre sen attın bir zar bir başkası denesin zararı olmassa bende yaparım olayı
1 arabayı nasıl ısıtacaz
2 buzu nasıl sürecez
3 beim arabamda göçük yok neresinde deniyecem
4 cevabını sen ver

abi videoyu izlemedin sanırım orada şaç kurutma makinesiyle ısıtacaksın bende videoyu bildiğim kadarıyla olayı biliyorum tecrübeli değilim isteyen dener istemeyen denemez

ayrıca göçük yoksa niye deniyorsun abi :D

hizir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gersan ın neresinde inan bende bilmiyorum, bizim çocuklar almaya gitmişlerdi. Sora sora bulmuşlar eminim sende sorarak rahatlıkla bulursun.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama burada buz kullanılmıyor co2 sprey bua görevi yapıyor ama o attırmaya boya mutlaka çatlar arkadaşlar buz aramara gerek yyok sprey deodorat parfümlerin hepsi o şok soğuğu yapar

engincabat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parmak buz kalıp buzdan ve spreyden daha etkili oluyor hem spreyden daha tepki veriyor hemde kalıp gibi kocaman parça hemen erimiyor
ben kurubuzmerkezinden alıyorum gazınıda kendileri ürettikleri için en ucuzada oradan alabiliyorum
www.kurubuzmerkezi.com
0532 237 22 41