kurum atıyor

corsa*n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bundan bir ay önce carbon clean yaptırdım. Uygulamanın sonunda gaza bolca basılarak kurumlar dışarı atıldı. Fakat geçenlerde vitesi boşa alıp gazı köklediğimde aracın hala çokça kurum attığını gördüm. Birkaç kez denedim durum değişmedi. Bu bir problem midir? Öneriniz nedir?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurum olduğunudan emin misin ? yağ yada benzin atıyor olabilir

corsa*n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tıpkı soba borularının içindeki kurum gibisimsiyah lekeler. ayrıca biraz da sıvı birşeyler atıyor ama ne olduğunu bilmiyorum. Ne yapmam lazım.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet normal dostum o her aracta olur sen psıkolojık olarak o oldugunu sanıyorsun

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
gayet normal dostum o her aracta olur sen psıkolojık olarak o oldugunu sanıyorsun
pardonn..ben hep goruyorum bu sıtede..nedır bu carbon clean..yaptırmanın ne faydası var.tesekkurler..

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar' Alıntı:
pardonn..ben hep goruyorum bu sıtede..nedır bu carbon clean..yaptırmanın ne faydası var.tesekkurler..

arkadaşım sitede ara detaylı açıklama yapılmıştı hatırladığım kadarıyla..

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa*n' Alıntı:
Arkadaşlar bundan bir ay önce carbon clean yaptırdım. Uygulamanın sonunda gaza bolca basılarak kurumlar dışarı atıldı. Fakat geçenlerde vitesi boşa alıp gazı köklediğimde aracın hala çokça kurum attığını gördüm. Birkaç kez denedim durum değişmedi. Bu bir problem midir? Öneriniz nedir?
senin soruna gelince arkadaşım carbon yaptıktan sonra cihaz sökülür ama içerdeki yumaşım olan kurumlar temizlenmeye devam der yani kendini dışarı atar sorun yok ok