Kurum Mu Temizletiyim Carbon Clear Mi ?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Silindir 2 ateşleme başarısız" hatasından tekrar silindirlerde ve Sübaplarda kurum olduğu anlaşılmıyor mu ?bu başarısız ateşlamenin nedeni kurumdan değil mi ? 2 no'lu bujide de siyahlık vardı.Sizce bu " silindir 2 ateşleme başarısız " hatası neden olur ?

1.5 yıl önce yaptırdım ibaresi yazıyordu önceki yazınızda;)

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
resımlerıyle koydum carbon clean dıye aratırsan detaylı bılgıye ulasırsın kurumuda gorursun

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2001 1.6 opel vectram var ve kurum olayı büyük dert..araç 96.000'de...bende de silindir 2'de ateşleme arızası veriyor. Bosch servisinde carbon clean yaptırdım hiç bir faydası olmadı herkes illaki silindir kapağı sökülecek falan diyor...Tek çözüm bu gibi gözükse de yaptıran birçok kişi bu işlemin geçici fayda sağladığını hemen hemen her bir veya iki senede bir tekrar bu işlemin yapılması gerektiğini söylüyor. en iyisi opel den vazgeçmek galiba...

joniyev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.5 yıl önce yaptırdım ibaresi yazıyordu önceki yazınızda;)

Evet Doğru,2006 Haziran sonunda Taşlattırmıştım...5.000 KM olmuş Taşlattırmadan sonra yani hep şehir içi kullanım...1,5 sene filan geçmiş taşlattırmadan....Bu kadar kısa sürede gene eskisi gibi kurum tutacaksa niye bir daha 750 YTL vereyim !!! :eek:

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bg nedir tam olarak bu konuyu açarmısınız nasıl yapılıyor carbon clean gibi bir cihaz bağlanarak kimyasallamı yapılan bir teknik??

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean motordaki güç kaybını yeniden kazandırıyormus ama 165.000 lik bir araca tavsiye edermsiiniz

birkaç kişiden yüksek km yapmıs aracların motorda çatlak gözenek falan olusur bu kurumlar oraları kaptıp iyi iş görür demişlerdi

bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra 1.6 var 2004 tüp taktıralı 5.000 km oldu bakım için ne yapmak gerekir birde bu bg nedir acaba.

joniyev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer tekrar kurum tuttuysa 1 sene sonra onu kim yaptıysa becerememiş.malesef

Valla bende anlamadım ! Taşlattırmadan 5.000 km sonra tekrar kurum oluşması...Opel e olan güvenimi sarstı !!!:confused: Birde carbon clear la temizlettirmeyi denemek istiyorum....