landirenzo & telefleks

landirenzo mu??? telefleks mi????

• ladirenzo

Oy: 29 39.2%
  • telefleks

Oy: 45 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    74

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 prins
2 teleflex tartışılmaz tabiki

landi renzo nun adını bile daha yeni yeni duyuyorum yalan sölemeyim.opel onunla anlaşmış galiba :) ama en iyisi atiker çünkü benim aracımda :D atikere çamur atanlara katılmıyorum.markaya değil montajı yapan ustaya laf söylemek lazım.3 senedir atiker war aracımda çok şükür 1 kez bile tık demedi.ne şıkır şıkır ses geliyor.ne arıza lambası.ne çekiş düşüklüğü.filtresi 10 binde değişirmiş bilmiodum 30 bin i geçti değiştridiğimde.o zaman bile bi sorun olmadı.hatta yer olarak göstergeyi öyle güzel bir yere monte etmişlerki orjinal sanırsınız :D

joker48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar ben de dayanamayıp bu yoruma katılmak istedim. benim 2005 model astra H elegant twınport araçım var ve üzerinde 1 yıldan fazladır teleflex takılı ve şunu özelikle söylemek istiyorum ki SAKIN HA SAKIN BENİM ARAÇIMDAN AYNI ARAÇI OLAN ARABASINA TAKMASIN VE TAKMAYA HİÇ TEŞEBBÜS ETMESİN bir yıl sorunlarla uğraştım ve hollandadan eksper geldi ve son ayarı yaptı şu anda gazı pek kullanmıyorum çünki kullanırsam araç çekişten düşüyor ve kasıyor ayrıca bir depo ile
(32 lt-65 TLi doluyor) 280 km. geçmiyor. Sakın ha taktırmayın bu twınportlara bu çihaz olmazmış üreticisi hollanda bile böyle söylüyor. BEN YANDIM BİR BAŞKASI YANMASIN. ama başka araçlarda randımanlı olur ben onu bilemem. Birde Ankaradaki tunalı benimle çok ilgilendi bunuda hatırlatırım fakat sorununuz devam ediyor mu, etmiyormu diye aramıyorlar

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana ilk sordukları soru "motor twinport değil dimi?" olmuştu.lpg ile uyum sağlamayan bir motor memnun olan az galiba.eğer eksper olmaz dedyse neden iade almıyorlar lpg kitini? bunun örneği var 1 kişi fiat aracına taktırıp geri iade etmişti.bence bunu deneyin.çünki başta takarken bunu taahhüt ediyorlar.Eco-tec motorda gerçekten mükemmel çalışan bir sistem teleflex gfi.ben tavsiye ediyorum.

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar ben de dayanamayıp bu yoruma katılmak istedim. benim 2005 model astra H elegant twınport araçım var ve üzerinde 1 yıldan fazladır teleflex takılı ve şunu özelikle söylemek istiyorum ki SAKIN HA SAKIN BENİM ARAÇIMDAN AYNI ARAÇI OLAN ARABASINA TAKMASIN VE TAKMAYA HİÇ TEŞEBBÜS ETMESİN bir yıl sorunlarla uğraştım ve hollandadan eksper geldi ve son ayarı yaptı şu anda gazı pek kullanmıyorum çünki kullanırsam araç çekişten düşüyor ve kasıyor ayrıca bir depo ile
(32 lt-65 TLi doluyor) 280 km. geçmiyor. Sakın ha taktırmayın bu twınportlara bu çihaz olmazmış üreticisi hollanda bile böyle söylüyor. BEN YANDIM BİR BAŞKASI YANMASIN. ama başka araçlarda randımanlı olur ben onu bilemem. Birde Ankaradaki tunalı benimle çok ilgilendi bunuda hatırlatırım fakat sorununuz devam ediyor mu, etmiyormu diye aramıyorlar

Bende önceden volvo s40 vardı ve Avrupa'da sıfırdan lpg li volvo almak isteyenlere üzerinde teleflex marka kit takılı olarak aracı teslim ediyorlar. Ben de s40 a lpg taktırıken teleflex i tercih edeyim dedim ama çok pahalıydı. Başka bir arkadaşımın s40 2,5 T5'ine Tunalı oto teleflex taktı ama arkadaşım hiç memnun değil. Arabası lpg de iken 4000 devirin üstüne çıkmıyor, silkeleme yapıyor, arıza lambası yanıyor sürekli. Sorunu çözmek için çok uğraştı ama sonunda bezdi ve benzinde kullanıyor şimdi. Ben BRC tercih ettim ama bir problem yaşamadım. Bu biraz şans sanırım ancak lpg kitinin arkasında sağlam ve yaygın servis ağına sahip bir distribütör olması çok önemli. Benim etrafımda teleflex kullanan 5-6 kişi var ve duyduğum kadarı ile problem yaşamayanı yok. Ama bu tüm Teleflex kullanıcılarının problem yaşadığı anlamına da gelmez tabi ki. Yine de bence Landirenzo daha iyi gibi...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence her markanın resmi anlaşmalı olduğu kit hangisiyse o takılmalı.. a dan zye bmw sinden mercedesine hatta rollye rollyce una kadar istenirse fabrika çıkışı lpg takılmayan araç yok.. yani bütün fabrikaların anlaşmalı olduğu markalar var o markalarında modelleri var doğru marka doğru model bir kit takılırsa ustanın işçiliğide çok önemli bunların hepsi doğru olursa bir sıkıntı çıkıcağını sanmam..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence her markanın resmi anlaşmalı olduğu kit hangisiyse o takılmalı.. a dan zye bmw sinden mercedesine hatta rollye rollyce una kadar istenirse fabrika çıkışı lpg takılmayan araç yok.. yani bütün fabrikaların anlaşmalı olduğu markalar var o markalarında modelleri var doğru marka doğru model bir kit takılırsa ustanın işçiliğide çok önemli bunların hepsi doğru olursa bir sıkıntı çıkıcağını sanmam..

bu dediğin Türkiye için bence geçerli değil.ülkemizde kim ne kadar fazla kar bıraktırırsa onla anlaşır servisler.burda bir arkadaş gitmiş yetkili serviste taktırmış adamın motor kapağını kesmişler regülatör takmak için.servisin işi değil bu bence.servis motora mekaniğe bakıma baksın.lpg işini, sadece bu işle uğraşan bu işe kafa yoran firmalara taktırmak lazım.bu işten ek para kazanıp sadece kar amacı güden servislere değil...

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana ilk sordukları soru "motor twinport değil dimi?" olmuştu.lpg ile uyum sağlamayan bir motor memnun olan az galiba.eğer eksper olmaz dedyse neden iade almıyorlar lpg kitini? bunun örneği var 1 kişi fiat aracına taktırıp geri iade etmişti.bence bunu deneyin.çünki başta takarken bunu taahhüt ediyorlar.Eco-tec motorda gerçekten mükemmel çalışan bir sistem teleflex gfi.ben tavsiye ediyorum.
:( Aracım 2004 1.6 Twinport , Milano kit var üzerinde.Rezilliğim diz boyu. ata binsem bu kadar sekmem.

Favorite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Telefilex professional seçimdir evet konu anketi yanlış olmuş çünki anket prins vs telefilex şeklinde olmalıydı çünki türkiyede 2 tane 1. sınıf sıralı sistem var telefilex ve pirins'tir diğerleri 2. sınıf ve 3. sınıflardır.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu dediğin Türkiye için bence geçerli değil.ülkemizde kim ne kadar fazla kar bıraktırırsa onla anlaşır servisler.burda bir arkadaş gitmiş yetkili serviste taktırmış adamın motor kapağını kesmişler regülatör takmak için.servisin işi değil bu bence.servis motora mekaniğe bakıma baksın.lpg işini, sadece bu işle uğraşan bu işe kafa yoran firmalara taktırmak lazım.bu işten ek para kazanıp sadece kar amacı güden servislere değil...

o konuda haklısın ben zaten servis demedim sadece kit dedim.. yani opel almanyaya mail çek deki ben aracıma lpg kiti takmak istiyorum opelin anlaşmalı olduğu araçlarına takdığı kit nedir.. adamlar hangi marka modeli söylerse türkiyede o lpg kitinin en iyi montaj yapan yer neresi ise oraya götür aracını yaptırt montajını.. demek istediğim opelin onayladığı bir kit olur en azından üstünde..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel sıfır araçlara ne takıyor acaba almanya da? teleflex yada prince diye tahmin ediyorum.sonuçta hollanda malı ikiside.