Lassa Impetus Sport Fiyatı Hakkında...

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sürekli lassa alıyorum ve kullanıyorum.Miratta,impetus,snoways kullanıyorum.Çok memnunum.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teeşekkürler yorumlar için, ayrıca konuyu daha aydınlatıcı hale getirmek için 18 Mart 2008 Fiyat listesini buldum Lassa'nın...Alttaki tablodan bakınca 200 YTL'ye almış olmam (10 taksitle) Uygun geldi bana. Ayrıca Benim boyutumda H yada V olmadığıda listeden görünüyor. Belki Impetus 2 olabilirdi ama Impetus Sport'u tavsiye etti Lastikçi...

sswj0.jpg

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lastikle ilgili konularda hep yazıyorum ama tekrarlamak istiyorum.lastik alırken üretim tarihini kesinlikle önemseyin.aynı marka ve ebattaki 2 lastikten birisi 2007 diğeri ise 2004 üretimiyse çok büyük fark olur.aracınızda kullandığınız lastikte halen diş ölçüsü güvenli mm de olabilir ancak kimyasal ömrü bittiyse bir anlamı kalmıyor.

ya lastiklerin dişleri iyi ömrü bitti diye atalımmı. yol tutuşunda bi sorun yok. bence devam...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama sert bir kasis veya kaldırıma sürtme gibi olaylarda parçalanabilir. Görünüşe aldanmayın bence..

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lastik hakkında kişisel olarak merakımdan dolayı birçok kaynaktan araştırma yaptım.bu sırada banada çok mantıklı gelen lastik ömrüne rastladım.emin olabilirsiniz lastik rafta saklansa dahi özelliğini kaybediyor.servislerden ve lastikçilerden daha mı iyi biliyorsun diyebiilirsiniz çünkü bu şahısların çoğu lastik diş aralığına göre lastik kullanım ömrü belirlemekteler.sizlerde bu konuda gerçek anlamda lastik konusunda uzmanların görüş ve testlerini okur ve takip ederseniz anlayacaksınız.kişisel tecrübelerim aynı yönde.

genel olarak lastiklerde üretim tarihi lastiğin yanağına baskı yapılmıştır.fotoğraf koymaya çalışacam.örnek vermek gerekirse (4607) gibi olması gerkiyor.2007 nin 46.haftasında üretilmiş anlamına geliyor.

dostum lastiklerin fiyatı malum haklısın.insan atmaya kıyamıyor eski lastiklerini.ama kesin olan birşey varki 2 3 yaşındaki bir lastik fren mesafeni uzatacak ve asla gerçek performansını gösteremeyecektir.ben eski lastiklerimi satıyorum.genelde dişleri hala üzerinde olduğundan talep çok oluyor iyi fiyatlardan da alıyorlar , sadece diş kalınlığına veriyorlar o parayıda.
tartışmaya çok açık bir konu fakat söylemeden geçemeyeceğim.kaliteli bir teste okuduğum kadarıyla ,yıl bir kenara aynı yıl içinde farklı haftalarda üretilen aynı marka ebat 2 takım lastiğin testinde dahi farklılıklar oluyor.;)saygılar.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Burak, söylediklerinde tamamen haklısın. Lastikten anlayan kişiler zaten tarihine bakıyor öncelikle. Sıfır görünümlü bile olsa güvenip alamam ben olsam eski tarihli lastiği..Tarihle ilgili dediğin türden rakamlara bakmıştım aldıktan sonra ama göremedim, dikkatlice bidaha bakayım...

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lastik hakkında kişisel olarak merakımdan dolayı birçok kaynaktan araştırma yaptım.bu sırada banada çok mantıklı gelen lastik ömrüne rastladım.emin olabilirsiniz lastik rafta saklansa dahi özelliğini kaybediyor.servislerden ve lastikçilerden daha mı iyi biliyorsun diyebiilirsiniz çünkü bu şahısların çoğu lastik diş aralığına göre lastik kullanım ömrü belirlemekteler.sizlerde bu konuda gerçek anlamda lastik konusunda uzmanların görüş ve testlerini okur ve takip ederseniz anlayacaksınız.kişisel tecrübelerim aynı yönde.

genel olarak lastiklerde üretim tarihi lastiğin yanağına baskı yapılmıştır.fotoğraf koymaya çalışacam.örnek vermek gerekirse (4607) gibi olması gerkiyor.2007 nin 46.haftasında üretilmiş anlamına geliyor.

dostum lastiklerin fiyatı malum haklısın.insan atmaya kıyamıyor eski lastiklerini.ama kesin olan birşey varki 2 3 yaşındaki bir lastik fren mesafeni uzatacak ve asla gerçek performansını gösteremeyecektir.ben eski lastiklerimi satıyorum.genelde dişleri hala üzerinde olduğundan talep çok oluyor iyi fiyatlardan da alıyorlar , sadece diş kalınlığına veriyorlar o parayıda.
tartışmaya çok açık bir konu fakat söylemeden geçemeyeceğim.kaliteli bir teste okuduğum kadarıyla ,yıl bir kenara aynı yıl içinde farklı haftalarda üretilen aynı marka ebat 2 takım lastiğin testinde dahi farklılıklar oluyor.;)saygılar.
+:alkis: Katılıyorum.Lastiğin yumuşaklığını yitirmemiş olması çok önemli.