lastik basinc gostergesi

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2006 model vectra elegance im var. duydugum kadariyla makyajsiz vectra elegance larda lastik basinc gostergesi varmis ama makyajlilarda nedense kaldirmislar. daha dogrusu servisin bana soyledigi buydu. vectra c si olanlar yardim ederse sevinirim. kimde var bu lastik basinc gostergesi ???

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçtaa war mesela. 2003 elegance.bildiğim kadarıyla 04 ve 05 elegancelerdede war.lastiklerdeki basınç belli bir seviyenin altına düşünce uyarı weriyo.böle bişi...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu kadar faydali ve bircok luks arabada da bulunan bu donanimi neden kaldirdilar. cok sorun cikartiyo diye soylemislerdi bana serviste siz herhangi bi sorun yasadiniz mi??

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu kadar faydali ve bircok luks arabada da bulunan bu donanimi neden kaldirdilar. cok sorun cikartiyo diye soylemislerdi bana serviste siz herhangi bi sorun yasadiniz mi??
vallaha bizde sorun çıkartmıyor...servis sisi teselli etmek için söylemiş galiba...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazilarindan duyduguma gore tec2 cihazindan acilabiliyormus. bu konuda bi bilgisi olan var mi??

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bu özellik benm araçtada varmıdır acaba bende de açtırma olur mu bi yerlerden?

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açılıp açılmama konusunu bi servise danışsan bilgi verirler zannedersem

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik basınc gostergesinin yazılımının ozelligi lastiklerin tamamının donus sayılarının optik olarak olcen bir sensor vasıtasıyla hesap kitap sonucu verileri birimleri birbirine donusturerek sonuc vermesine dayanıyor ama bu sensorler abs nin teker donuslerini olcen sensorlerle aynı mı dır degilmidir bilemiyorum yani oyle lastigin içinde ki gaz basıncını barometre ile olçmuyor MUŞŞŞŞ... zararına gelince bazen tıkandıgı ve olcum yapmadıgı anlar oluyor benim başıma geldi hata vermedi ama inmiş lastige uyarı veridkten sonra tekrar şişirince olcmedi bi yarım saat kadar ...yararı ise tartışılmaz insan dalgınlıkla cogu zaman kontrol fala etmıyor araca binerken lastikleri benim aracdaki sistem de tum tekerlerı ayrı ayrı gosterıyor bar cinsinden ama elegance vectralarda galiba inince hata belirtiyor hava basıncı dusuk diye ayrıyeten tekerın hangisi oldugunu belirttigini zannetmiyorum... her sensor bozulabıldıgıne gore bunun da bozulması ve de hata vermesi normaldir avutmuşlar sizi arkadaşım! astralarda bu siste ek paket olarak sunuluyor zannedersem xenon paket ya da cosmo gibi bişeydi nun dışında standart elegance lar da yok...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 comfortta var bu özellik km ekranı kısmında ve grafik bilgi ekranında basınçlarda azalma veya fazla basınç olduğu zaman uyarı veriyor tech2 konusunda bir bilgim yok lastik içlerinde siboplara bağlı parça var bu parça beyine basınçlarda azalma veya çoğalma olduğu zaman sinyal göndererek uyarı veriyor http://www.cenmax.com/LBS/LBS.htm

Son düzenleme: