Lastik basınç sensörü ve sinyal sesi

Yenilmez3560

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamalr arkadaşlar. 2014 opel astra 1.4 turbo cosmo araç aldım. İncelerken menü kısmında lastik basınç bölümü olmadığını farkettim baya kurcaladım ama bulamadım. Birde sinyal sesi seviyesini düşürmek istedim config kısmından girip ses ayarlarından düşürmek istedim ama öyle bir menüde bulamadım. Aracında necvox sonradan takılma navigasyon var bununla alakası olduğunu düşünmüyorum ama sorunu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamalr tekrardan.

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik basınç sensörü bildiğim kadarıyla 2016 yılından sonra standart oldu.
sinyal ses ayarı diye bir sey duymadım
aracın orjınal teyp değişince bazı ayarları bulmak zorlaşıyor ama karşılığı mutlaka vardır.

Yenilmez3560

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz teşkkür ederim hocam ama sanki 2013 gibi başka araçlarda interntte gördüm gibi hatta birinde 2014 cosmo vardı oda bende var demişti anlamdım gitti :)

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sinyal ses ayari bende var cd400 teyp te astra 2012 sport otomatik

• Beğen
Tepkiler: Yenilmez3560

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İyi akşamalr arkadaşlar. 2014 opel astra 1.4 turbo cosmo araç aldım. İncelerken menü kısmında lastik basınç bölümü olmadığını farkettim baya kurcaladım ama bulamadım. Birde sinyal sesi seviyesini düşürmek istedim config kısmından girip ses ayarlarından düşürmek istedim ama öyle bir menüde bulamadım. Aracında necvox sonradan takılma navigasyon var bununla alakası olduğunu düşünmüyorum ama sorunu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamalr tekrardan.
Config tuşuna bastığınızda ne gibi ayarlar görüyorsunuz?(görsel paylaşabilirseniz daha iyi anlaşılır) Acaba cihaz ayarlarına mı giriyor config tuşuna basınca. Cihaz ayarları ve araç ayarları birbirinden ayrı olur genelde. Ama muhakkak biryerlerde araç ayarları menüsü vardır.

Yenilmez3560

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Config tuşuna bastığınızda ne gibi ayarlar görüyorsunuz?(görsel paylaşabilirseniz daha iyi anlaşılır) Acaba cihaz ayarlarına mı giriyor config tuşuna basınca. Cihaz ayarları ve araç ayarları birbirinden ayrı olur genelde. Ama muhakkak biryerlerde araç ayarları menüsü vardır.
Hocam config e tıkladığımda, araç içi otomatik buğu çözme, aracı otomatik kilitleme, araç fan hızı, araca yaklaştığında kapı açma, klima fan hızı vs, gibi şeyler mevcut, ses ile alakalı bir bölüm göremedim

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Hocam config e tıkladığımda, araç içi otomatik buğu çözme, aracı otomatik kilitleme, araç fan hızı, araca yaklaştığında kapı açma, klima fan hızı vs, gibi şeyler mevcut, ses ile alakalı bir bölüm göremedim
Doğru araç ayarları, bu bölümde olması gerekir. Yazılımsal bir eksiklik olabilir. Ya da başka bir yerdedir belki. İyice bir kurcalamak lazım.

• Beğen
Tepkiler: Yenilmez3560