Lastik Jant Ne yapmalı

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
Merabalar arkadaslar bir sualim olacak .Benim astra fe dün yeni astra h ın orjinal üstünde brigstone turanza ile jant lastik 700 Ytl ye buldum simdi benim astra f e 4 bijonlu çok kollu astra h jantı taksak sürtermi???

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merabalar arkadaslar bir sualim olacak .Benim astra fe dün yeni astra h ın orjinal üstünde brigstone turanza ile jant lastik 700 Ytl ye buldum simdi benim astra f e 4 bijonlu çok kollu astra h jantı taksak sürtermi???

205 55 16 olması ve sürtmemesi lazım.en güzeli bi tane takıp arkaya da yük bindirip denemek.benim araç 185 70 14 tü 205 55 16 hiçbir şekilde sürtmedi.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
16"

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin araç astra F sedan anladığım kadarıyla önde sorun olmaz ama arkada tampon sürtebilir yada 1 cm kadar bir boşluk kalır. başka yerde sorun olmaz.birtakıp bakın muhtemelen sürtmeyecektir.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
Senin araç astra F sedan anladığım kadarıyla önde sorun olmaz ama arkada tampon sürtebilir yada 1 cm kadar bir boşluk kalır. başka yerde sorun olmaz.birtakıp bakın muhtemelen sürtmeyecektir.

peki o bosluk yük binince kapanıp sürtmezmi

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki o bosluk yük binince kapanıp sürtmezmi
Üst kısımdan sıkıntı olmaz arka tarafdan tampon kısımdan 1-2 cm kadar mesafe kalır kanaatindeyim.orası ancak darbe neticesinde sürter yada gevşeme varsa fen yapınca bir ihtimal.size tavsiyem şuan aracınızın üzerinde olam 15 inc jantlar ve 65 yanaklı lastiklerle saat 3 yönünde lastiğinizle tamponunuz arasındaki mesafeyi ölçmeniz.1 inc=2.54 cm dir.ancak yanal 55 olduğu için 1 cm ordan düşecektir çap.yani şuanda 3 cm ve daha fazla mesafe varsa sanırım sürtme olmaz.sizin ihtiyacınız olan 1.54 cm den daha fazla olan bir meafedir.çok karışık olduysa başka türlü anlatayım:D

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sürtmez ama o kadar para verip alma kendi orginal jantların daha güzel bence.yada F kasa GSİ jantı tak daha güzel durur.