lastik taktırırken dikkat!!!

zumreakbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her türlü uğursuzlukta olduğu gibi bu da ilk defa benim başıma gelmiştir:mad: corsama çelik jant ve lastik taktırdım, mutlu mesut evime geldim:D sabah uyandığımda sol arka lastik inmişti!!! petrole gidicek kadar bile hava yoktu içinde:( tabiki tüm sinirlerim alt üst oldu, lastikçiye gittim, söktü jantla birlikte, su dolu küvete batırdığımızda gördükki, balans için takılan kurşunların jantla lastiğin arasında kalan kısmı (bacağı) fazla uzunmuş, oradan hava kaçırmasına neden olmuş! neyseki hallettik!!! lastikçide dört jant ve lastiği aldıktan sonra mutlaka küvete sokup kontrol ettirin;)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Terslik işte, boşver geçmiş olsun.Birkaç gün sonra aynı şey olsaydı daha sinir bozucu olurdu

zumreakbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun ama alışkınım ben! terslikler hep benden yanadır :)

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
önce geçmiş olsun çelik jant kullanıyorsan balans ayarı için yapıştırma kurşunlar var iç tarafa yapıştırılıyor hem janta zarar vermiyor hem de başına böyle olaylar gelmiyor

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun olur böyle yanlılıklar bizide arabanın altında anahtar unutmuşlardı servise bidaha gidişimize kadar kalmış adam bide gidince bune diye bize soruyodu:D

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun