LCD ekran için yardım...?

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bende pioneer dvd war mesela içerden çıkıyo ekran normal teyp yerine sığıyor tavsiye ederim

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PhantasiTurke' Alıntı:
ben bunu kullaniyorum cok memnunum navigasyon bluetoth telefon tv dvd bu teyp ile arabanin havasi bese katlar tabii oldukca pahali bir alet mali durumun musaitse tavsiye ederim

img0026js9.jpg

ewet bu cok harika bir alet, ama arkadas dedi gibi fiyati biraz tuzlu ama deger.

jvc avx1 bendede var +7,5" tft, ama almak istiyorsan onun yeni modelini avx2 ii tavsiye ederim.

ve ^^ yukardaki tft radionun düsük markali aletleride oluyor, onlara bak istersen bagzilarin cok güzel görüntüsü oluyor

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murry666' Alıntı:
ewet bu cok harika bir alet, ama arkadas dedi gibi fiyati biraz tuzlu ama deger.

jvc avx1 bendede var +7,5" tft, ama almak istiyorsan onun yeni modelini avx2 ii tavsiye ederim.

ve ^^ yukardaki tft radionun düsük markali aletleride oluyor, onlara bak istersen bagzilarin cok güzel görüntüsü oluyor
arkadaşlar onlar şu an türkiyeye ithal edilmiyorlar.ayrıca kaçak olarak getirenide görmedim. eniyisi gene bu şartlarda avh-p5700 (avh-p5750 )

A

astravaganz

Bilgi Girilmemiş
fikir

Merhaba, bende 2006 Astra kullanıyorum, benim fantazim konsoldaki orjinal lcd ekranı tam renkli gelişmiş bir ekranla değiştirmek. Bu konuda hiç bir çalışma gördünüz mü? Fotoğrafını da gösterirseniz sevinirim.

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sana alirim kardes uzulme ucak biletini al benim bende sana teybi alir gelirim teyp parasi + ucak bileti 300 euro hepsi icinde istanbulda bulusuruz

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murry666 kardeş senin cihazın modeli ne ve nerden aldın bu konuda yardımcı olursan sevinirim bende araştırıyorum Almanya'dan aşağıdaki cihazı buldum en kötü ihtimal onu getirteceğim

http://www.extremeaudio.de/index.php?main_page=product_info&products_id=7314