Led Plaka Işığı (arızasız) Opel Astra

seljoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son çıkan veya daha donanımlı araçlarda bildiğiniz gibi aydınlatma aksamında herhangi bir değişiklik yaptığınızda arıza ışığı yanabiliyor.

Plakaya led koyduğumuzda kesin veriyor. Çünkü ledin çektiği güç, orjinal sarı ampulun çektiği güçten çok az.
Ör. Led 1W, Genelde plaka ampulleri 5W.

Arabada illede led plaka ışığı isteyen biri olduğum için, araştırdım çinden, dealextremeden bunu getirtdim.

Bu ledler 3W olduğu için 5W a yakın, ve arıza ışığı yakmıyor. Türkiyede led plaka ışıkları var ama bunun gibi değil, sitedende bakın derim :):)
Bu kadar parlağını görmedim :)

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37144
sku371443.jpg

sdc10981b.jpg

sdc10980w.jpg

12082010007.jpg

12082010009.jpg

SerkanAyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarıda bahsettiğiniz siteden normal ledli ampul aldım.Çok düşük sarfiyatlı ama verdiği aydınlık harika.Bahsettiğiniz ampulu daha önceden gördüm ama sipariş verme olanağım olmamıştı.En yakın zamanda sipariş verceğim.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plaka aydınlatması arıza vermez led takılsa bile. Bu ampuller arıza vermeyen tiplerden değil onlar Canbus led diye geçiyor yanlış bilgilendirme olmasın. Parklara takarsanız anlarsınız arıza verip vermediğini...

seljoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlarca insan takıyo arıza veriyor ama uzayda yaşamıyoruz bizde :)

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
ürün kaç güne elinize ulaştı?

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen hafta taktım markasını bile bilmiyorum çiftini 5 milyona altım her ampulde 3 tane led var. arıza ışığı filan yakmadı. birde yirmi milyona beyaz ampul aldım yanında mavi park ampulude vardı. onlarda arıza ışığı yakmadı. aracım 2000 model astra g

seljoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen hafta taktım markasını bile bilmiyorum çiftini 5 milyona altım her ampulde 3 tane led var. arıza ışığı filan yakmadı. birde yirmi milyona beyaz ampul aldım yanında mavi park ampulude vardı. onlarda arıza ışığı yakmadı. aracım 2000 model astra g
AMPULLER arıza ışığı yakmaz.

YENİ (donanımlı) ARAÇLARDA aracın biyerinde bir eksiklik olduğunda arıza ışığı yanmaktadır. Ledlerde az enerji çektiğinden bunları araç göremez ve plaka ışığını yakmaz, budur yani.