leş gibi-------acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler sfi motorlu gt nin motorunu yıkatsammı

gerçekten iğrenç gorunuyor. size şole diyim

kırmızı kapaktan sonra aracın bel aşağısı komple yağ
+toz iğrenç

nereleri yalıtayım yıkarken elektrik kısa devre yapmasın ve de yıkatsam çıkarmı bu yağlar teşekkur

mafia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadeş, bu işi profosyönelce yapan yerler var. Mesela Anıttepe'de "tabanway" vardı. Satmak üzere olduğumuz bi Tempra SXAK ya o zamanın parası 50 milyon'a dört dörtlük iç-dış bir temizlik yaptırmıştık. Kaput içindeki her yer pırıl pırıldı. Aracı bu sayede emsallerinden 500 milyon fazlasına sattık. Gene de binicisine de tavsiye ederim böyle temizliği. Bir diğer seçenek de, sanayi tipi temizlik (tiner tavabncasıyla), bu temizlik de görünüşte güzel, yağdan tozdan arındırırsın kaput içini. Ancak plastik kablo muhafazaları renk değiştirebiliyor ya da sertleşiyor. Benim tavsiyem, bu işi profesyonellere yaptırman, biraz tuzlu olur ama değer buna, şunu da söyleyeyim temizliği yaptırsan bile çok sürmez kış bittiğinde eski haline dönmüş olur. Türkiye şartlarında, kaput içinin temiz kalması çok olağan değil. Örneğin ben aracımı genellikle, Bilkent-Çayyolu arasında kullanıyorum, şehir dışında da genellikle ücretli otoyollarda seyahat ediyorum. (tozda, toprakta değil yani) Buna rağmen, temizlik dediğin hadise en fazla 20 gün sürüyor. Özetle boşa para verme derim ben.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mafya kardeşim sağol bilkentte falan mı okuyosun. ama değer ya ben sfi ışıltısı istiyorum en iyisi gaz alacam sonra biraz bekleyecem. sonaxın temizlik fısfısından alıp sensor harıcı yerlere sıkacam sonra bekleyıp bıraz cuppadanak tazzıklı suyun altına

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben Starex in motoru yıkatmıştım Eryaman daki Shell de adam dedi tamam bitti diye bakabilirmiyim dedim kaputu bi açtı ağzım açık kaldı basınçlı suyla ilaçla bi yıkamışlar Yemin ediyorum O km araç motoru gibiydi bayılmıştım hava sıkarakta kurulamışlardı

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Riskli bir iştir motor temizliği. Mümkünse yıkatmadan önce bir arıza olması durumunda zararının karşılanacağına dair söz al ve kesinlikle düzgün bir yerde yaptır...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet astra haklı oyle bişeye razı gelmez kimse.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama sizler de yıkatmıyorun falan diyorsunuz sonra da gıcırgıcır çıkıyorsunuz karşıma:D :D :D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motoru siliyolar sadece mazotla siliyolar galiba tertemiz geziom :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...