Lila Vectra!!! Şaşırdınızmı? bakın o zaman :)

violetpee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam, lastikler sanırım 215 35 18
Yayın 5lik mi 6lık mı?
Tarifini verim gözüm. yayları çıkarıyosun, tam ortadan kesiyosun, amortisör milini kısaltıyosun, amortisör tablasını kesip yukarı kaynatıyosun, % 85 sertleştiriyosun, ondan sonrada hiçbir yerden geçemiyosun, belediyelere kızıp küfrediyosun, boşboşuna günaha giriyosun... bu kadar :) (ben ettim siz etmeyin derim)

violetpee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim naber napıosun.burdada karşılaşçakmıydık;)satmadın bari yapıyım dedin yani iyice.hayırlı olsun güzel olmuş son hali maşallahh.görüşeiyoruz artık ;)nse kazasız belasız maşallahh.ama olmuyo benden habersiz boyun kopartmalar falan yakışmamış sana;)

Alla razı olsun kardeşim, artık tadı tuzu kalmadı pek görüştüğümüz mekanların, o yüzden görüşemiyoruz ama görüşürüz inşallah en kısa zamanda :)

Bu arada arkadaşlar arabamın bütün şekli şemali tarafımdan çizilip uygulanmasınada yardımcı olmuşumdur...

violetpee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi bu nebiçim araba :kop:o ne biçim renk arabayı berbat etmissin:mad: 82 model chevroletin jantlarına benzemiş:kop:

:) canım benim sen ticari araçlarla uğraştığın için sana hoş gelmemiştir belki boşver bunları, sen sağa sola basamak, demir, çıta mıta bişeyler tak... Biz senin kadar başarılı olamasakta çapımızda bişeyler yapmaya çalışıoz abicim ;)

baston

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın rengi ve stopları çok güsel olmuş kazasız belasız 1000 inş.

Eftamintokofti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarifini verim gözüm. yayları çıkarıyosun, tam ortadan kesiyosun, amortisör milini kısaltıyosun, amortisör tablasını kesip yukarı kaynatıyosun, % 85 sertleştiriyosun, ondan sonrada hiçbir yerden geçemiyosun, belediyelere kızıp küfrediyosun, boşboşuna günaha giriyosun... bu kadar :) (ben ettim siz etmeyin derim)

Tanrı seni korusun ;)

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cesaret isteyen bir araba...
cesaretini toplayip yapmissin ve bence de güzel olmus.
emegine saglik...