Lise döneminde unutulmayan anılarımdan bir kaçı

rakkas_dream

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi keresinde dersaneye gideceğim diye evden zar zor arabayı aldım sonrasında da yeni tanıştğım kız arkadaşıma bizim evi gösteriyim derken annem balkondan gördü.Daha sonra da kızın yanında arayıp bastı fırçayı tabi benim karizma sıfır.....
smile.gif

rakkas_dream

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi keresinde okul çıkışında murat arkadaşımın arbasıyla cıktık gidiyorduk.. tabii herzamanki gibi araba yine bozuldu.. bizde iteklemeye başladık birde ne görelim okul servisleri önümüzden teker teker geçmeye başladı herkezz saklanacak yer arıyordu bende arabanın camından içeri daldım ve üstüme ceketi kapttım ama rezil olmuştuk okulun tüm kızları bizi gördü... tabee ertesi gün okula gittik araba yabancı plaka oldugunda kzın biri atladı fatih yeni araban hayırlı olsun dün gördüm diyeee bende kısaa dönüp defol dedim millet yerelere yattı gülmekten muratın arabayla ben rezil olmuştum...

rakkas_dream

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar neşemiz yerine gelsin hep araba araba olmazki birazda bizim gülmeye ihtiyacımız war değil mi?

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu anı anlatma olayı çok iyi bir fikir. konu başlığı altında açarsan bizler de yazarız:D bu arada anıların hoş:)

wolfside2001lk5.gif

rakkas_dream

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilhaann' Alıntı:
bu anı anlatma olayı çok iyi bir fikir. konu başlığı altında açarsan bizler de yazarız:D bu arada anıların hoş:)

wolfside2001lk5.gif
Walla kardeş admine mesaj atım uygun görürseler acarlar inşallah ama ben buraya unutulmayan anılarımız diye bir başlık acıyorum buraya yazalım

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rakkas_dream' Alıntı:
Bi keresinde dersaneye gideceğim diye evden zar zor arabayı aldım sonrasında da yeni tanıştğım kız arkadaşıma bizim evi gösteriyim derken annem balkondan gördü.Daha sonra da kızın yanında arayıp bastı fırçayı tabi benim karizma sıfır.....
smile.gif

:D :D :D :D :D :D

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rakkas_dream' Alıntı:
smile.gif

buna benzer bi olayda benim başıma geldi ben tam kızın evinin önunde teyp son ses patinaj çektiriodum trafik polisi çıktı karşıma üstelik ters yöndeydim... kız camdan bana bakıyo ben cezayı yiyom sonra polis amca direksiona oturuo arabayı parka götürüo ben parktan ewe minibüsle gönüom ama babama ne diceemi bilmiom babam zaten arabayı aldıımı bilmio onlardan habersiz çıkardığım yedek anahtarla arabayı kaçırmıştım Allahım ne çaresizliklti o öyle yaa....:rolleyes: :rolleyes:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
buna benzer bi olayda benim başıma geldi ben tam kızın evinin önunde teyp son ses patinaj çektiriodum

bu duruma düşmeyeceksin işte freleyeceksin kendini:D :D