lnSp Yazısını Sıfırlamak

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracımı 10.000 km.de bakımını yaptırdım ve şuan aracım 16bin'de. Ancak son 1-2 gündür kontağı açınca lnSp yazısı çıkıyor ama sonra tekrar km gösteriyor. Bir ara bu konu ile ilgili bilgi forumda verilmişti ancak ben bulamadım. Nasıl sıfırlandığını bilen varmı acaba?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontağı açmadan kontağı sıfırlama çubuğuna bas ve kontağı çevir, bu sırada çubuğa da basılı tut.InSp yazısı 3-5 kez yanıp sönecek ve sonra kaybolacak.

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rutin bakım süresi uyarısı sanırım 10.000 km de bir kez yanıyor ve bu yazı çıktığında araba 10.000 km bakımı vakti geldi diyor ve sende servise götürüyorsun arabayı bu kadar basit:D

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontağı açmadan kontağı sıfırlama çubuğuna bas ve kontağı çevir, bu sırada çubuğa da basılı tut.InSp yazısı 3-5 kez yanıp sönecek ve sonra kaybolacak.
Peki erman bey; ben zaten 10bin'de bakım yaptırdım ve şuan aracım 16bin800 km.'de. Sizce lnsp yazısı çıkması normalmidir yani servise götürmeme gerek varmı. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki erman bey; ben zaten 10bin'de bakım yaptırdım ve şuan aracım 16bin800 km.'de. Sizce lnsp yazısı çıkması normalmidir yani servise götürmeme gerek varmı. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim...

Bilemiyorum valla, ben de kullanıcıyım sadece.Yağ kartına bir bakarsanız yağın değişim zamanı gelmiş olabilir.

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum valla, ben de kullanıcıyım sadece.Yağ kartına bir bakarsanız yağın değişim zamanı gelmiş olabilir.
Tamam Erman bey ben bir kontrol edeyim yağ kartını. Teşekkürler.. Umarım banada sizin aracınızdan 1 adet kısmet olur birgün. Allah kazadan beladan kourusun :)

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insp yazısı okadar önemli değil kafası estiği zaman bazen yanıyo :) ben aracı aldım 1500 km oldu insp yazdı kuzene danıştım onun bilgisi vardı bu konuda hemen anlattı bende uyguladım tabi sonra 3 kere daha yandı yine aynı işlemi uyguladım artık yanmıyor :) önemli bişey değil yani erman abi sorunun çözümü konusunda gerekli açıklamayı yapmış

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kontapı sıfırlama çubuğu derken küçük km yi sıfırlayan zerzavattan mı bahsediyoruz?