LPG DÖNÜŞÜM HAKKINDA

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG DÖNÜŞÜM HAKKINDA

kürsad link' Alıntı:
Sizin sedan farklı galiba. Astra sedanlarin bagajları hacim olarak sinifindaki diğer araçların gerisinde.
kursad kardeş dığer araçlar derken yenı çıkan Toyota Corolla bıle bızım sedan dan daha ufak  okkk

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
valla diğer araçları bilemem gerisindemi ilerisindemi ama fazlasıyla geniş passatla şöyle bi göz ucuyla karşılaştırdım ondan bile geniş görünüyo belki bana öyle geldi bileniyorum ayrıca benimkinde neden farklı olsun ki sonuçta aynı sedan yanılıyo olabilirim lütfen dalga geçmeyin
mmtcopur valla bızım bagaj lar fıstık gıbı  ıyı kıde sedan almışız bravoo

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
kursad kardeş dığer araçlar derken yenı çıkan Toyota Corolla bıle bızım sedan dan daha ufak  okkk

Corolla da 452 litre. Hacim olarak o da buyuk. Kullanım alanı nasıldır onu bilmiyorum. ևünkü incelemedim. Sınıfında bulunan araçları sayayım size. Jetta, Fluence, focus vs. Ben astra sedan kullanıcısıyim. En iyi bu aracı ben eleştiririm. ևünkü ben kullanıyorum. Eksi olan yönünü de söylerim artı yönünü de. Darilip güvenmece olmasın. Astranin bagaj hacmi sınıfına gore oldukça kucuk. Daha arac piyasaya yeni çıktığında bir otomobil dergisinde açıklama vardı. Opelin spor çizgilerde ısrar etmesi astra'nin bagaj hacmini kucultmustur diye bir yazı vardı. Ben aracımdan memnunum ama bagajı sinifindaki diğer araçlara gore kucuk

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Corolla da 452 litre. Hacim olarak o da buyuk. Kullanım alanı nasıldır onu bilmiyorum. ևünkü incelemedim. Sınıfında bulunan araçları sayayım size. Jetta, Fluence, focus vs. Ben astra sedan kullanıcısıyim. En iyi bu aracı ben eleştiririm. ևünkü ben kullanıyorum. Eksi olan yönünü de söylerim artı yönünü de. Darilip güvenmece olmasın. Astranin bagaj hacmi sınıfına gore oldukça kucuk. Daha arac piyasaya yeni çıktığında bir otomobil dergisinde açıklama vardı. Opelin spor çizgilerde ısrar etmesi astra'nin bagaj hacmini kucultmustur diye bir yazı vardı. Ben aracımdan memnunum ama bagajı sinifindaki diğer araçlara gore kucuk
darılıp guvenmece ıle ne alakası var canım bız medyaya kaldıysak yatıp olmemız lazım hem toyotanın fabrıkasında çalışıyorum emın olkı yenı corollanın bagaj hacmı bızımkılerden ufaktır  ama sunu soylıyeyım manyak bır dız mesafesı  var arkada ben de 1,80 boy var nerdeyse bacak bacak ustune atacam  bızımkılerde ıse  nasıl oturacam dıye dusunuyorrum

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
darılıp guvenmece ıle ne alakası var canım bız medyaya kaldıysak yatıp olmemız lazım hem toyotanın fabrıkasında çalışıyorum emın olkı yenı corollanın bagaj hacmı bızımkılerden ufaktır  ama sunu soylıyeyım manyak bır dız mesafesı  var arkada ben de 1,80 boy var nerdeyse bacak bacak ustune atacam  bızımkılerde ıse  nasıl oturacam dıye dusunuyorrum

Hani yazı dili olduğu icin jest ve mimikler olmadıgı icin darilip gucenmece olmasın dedim. Fabrikanın boyutlarla ilgili veriler bu sekilde. Kullanım alanı nasıldır Corolla da bilmiyorum. Gidip hafta sonu bakar incelerim.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Hani yazı dili olduğu icin jest ve mimikler olmadıgı icin darilip gucenmece olmasın dedim. Fabrikanın boyutlarla ilgili veriler bu sekilde. Kullanım alanı nasıldır Corolla da bilmiyorum. Gidip hafta sonu bakar incelerim.
valla ben her gun ıcındeyım hele su stepnenın ustundekıı muhafaza var ya cok dandık bısey koymuşlar bızımkıler daha ıyı  halıfleksten yapmışlar bızımkılerını corollanın sadece motoru yapılıyor fabrıkada gerısı bursadan ve gebzeden gelıyor

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Corolla da 452 litre. Hacim olarak o da buyuk. Kullanım alanı nasıldır onu bilmiyorum. Çünkü incelemedim. Sınıfında bulunan araçları sayayım size. Jetta, Fluence, focus vs. Ben astra sedan kullanıcısıyim. En iyi bu aracı ben eleştiririm. Çünkü ben kullanıyorum. Eksi olan yönünü de söylerim artı yönünü de. Darilip güvenmece olmasın. Astranin bagaj hacmi sınıfına gore oldukça kucuk. Daha arac piyasaya yeni çıktığında bir otomobil dergisinde açıklama vardı. Opelin spor çizgilerde ısrar etmesi astra'nin bagaj hacmini kucultmustur diye bir yazı vardı. Ben aracımdan memnunum ama bagajı sinifindaki diğer araçlara gore kucuk

Merhaba yeni kasa sedan focus kullaniyorum onceki kasaya gore hem bagaj derinligi daha az hemde bagaj agzi dar ve bunun tek sebebi aracin sportif cizgileri. Sanirim bezer durum sedan Astralar da da var ama ne olursa olsun cekirdek aileler icin sedan bagaji fazlasiyla yeterli