lpg dönüşüm onurody 1.6 115

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lpg dönüşüm onurody 1.6 115

sallierim link' Alıntı:
eğer lpg taktırıp 5000-6000 devirde aracı kullanma planınız varsa taktırmayın sübaplar ağlar.ama yok düzgünce 3000 devir civarı vites atıp kullanıyorsanız lpgnin sübaplara pek zarar vereceğini sanmıyorum.lpg taktırırıp 100.000 km hiç sorun çıkartmadan binen tanıdığım da var 10,000 km sonra söktüren tanıdığım da.biraz da şans işi sanırım.

100.000km yapan araç astra j mi?? eğer öyleyse hangi kiti kullanıyor paylaşırsanız memnun olurum.saygılar

rorre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya arkadaşlar hiç otomatik vites e LPG taktıran oldumu, yada taktıranlar arasında arabası otomatik olan varmı?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tek kelıme mukemmel olmus..Lpg den sonra aynısını bakarak ve ornek alarak uyguluyorum..

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rorre link' Alıntı:
ya arkadaşlar hiç otomatik vites e LPG taktıran oldumu, yada taktıranlar arasında arabası otomatik olan varmı?
Ben Akhisar'da sordum Soma'dan bir bayanın otomatik astra j'sine romano marka tüp takmış üç ay falan olmuş şu ana kadar bir sorun çıkmamış..
arkadaşlar romano markası nasıldır bilen var mı?

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sakınan göze çiban batar nekadar sakınırsan okadar problem çıkarır
LPG taktirayim mı taktirmiyayim mı derken deli olacaz
Bende bu şans olduğu sürece daha 1000 km olmadan sorun çıkartır
Arkadaşda astra sedan var 4 şoför kullanıyor kardeşleri ile birlikte 6000 km devirdi Herturlu yola girdi tık yok benimkisi asfalt dan inmedi tek kişi kullanıyor heryerinden ses geliyor kaliper de 4 tekerde başladı
Gelde tak :)

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

internet ilanında gördüm merak edip aradım adamı tam 82.000 km dir LPG ile kullanıyormuş aracını !!!

1.6 115 byg aracı nerdeyse 100 bine dayamış demekki sübap olayı okadarda gerçekci değil !

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

delikadir24 link' Alıntı:
internet ilanında gördüm merak edip aradım adamı tam 82.000 km dir LPG ile kullanıyormuş aracını !!!

1.6 115 byg aracı nerdeyse 100 bine dayamış demekki sübap olayı okadarda gerçekci değil !
1.6 115 astra H sedan kuzenim 55000 bindi tık yok.landirenzo var araçta.otomatik.1.6 115lerde lpg sıkıntı yaratmaz bence de fazla ısınan bir motor değil

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
1.6 115 astra H sedan kuzenim 55000 bindi tık yok.landirenzo var araçta.otomatik.1.6 115lerde lpg sıkıntı yaratmaz bence de fazla ısınan bir motor değil

şöyle bir durum var H kasa astraların bir kısmında eski motor var. Yani H kasada sorunsuz kullanıyorum, J'de de kesin sorunsuz kullanırım diye bir şeye söz konusu değil.
Eski astra H lerde(model yılı olarak bilmiyorum) A16XER kodlu motor kullanılmıyordu diye hatırlıyorum, LPG düşünenlerin iyice araştırması lazım  bravoo

ertnyksln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
Ben Akhisar'da sordum Soma'dan bir bayanın otomatik astra j'sine romano marka tüp takmış üç ay falan olmuş şu ana kadar bir sorun çıkmamış..
arkadaşlar romano markası nasıldır bilen var mı?
romano cok guzel ve kalitelidir hatta brcden dahada iyidir diger aracımda(ford fusion) romano kullandım 1senede 35,000devirdim bir defa tık demedi arkadasımın mareasındada sıkıntı cıkarmadı oda uzun zamandır kullanıyor. Bizim araçlarla uyumu nasıldır bilemicem ama iyi bi usta ve yaglama sistemiyle cok iyi uyum saglar bence ve romanonun enjektorleri cok sessizdir bazı lpg kitleri baya sesli calısır. Bende düşünüyorum bu aralar aracım 6400de daha 10,000e gelsinde takıcam inş. brc düşünüyorum simdilik kocaeli bölge bayisi cok iyimiş duyumlarıma göre gidip bi konusmak lazım kafama yatmaz ise romanoyu tercih edicem