Lpg Katkı Maddesi

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda araştırdım .katkılı lpg den bahsedilmiş ve kullanılmamasının doğru olduğu söylenmiş .fakat bugün istasyonda lpg alırken görevli bana katkı maddesi koyalımmı diye sordu .bende ne işe yaradığını sordum ..enjektörleri temizlediğini ve ciddi bir tasarruf sağladığını söyledi ..
acaba doğrumu gerçekten temizliyormu ..tasarruf sağlayacağna pek inanmıyorum .zaten 13 tl katkı maddesi .her sefer konuluyor onu sormadım ama sizce nedir

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin deposuna konulan maddedir o. Yoksa lpg zaten basınçlı bir şekilde depoya koyuluyor. Şişenin ağzını açıp içeri dökülebilecek bir değo değilki LPG tankı.

zzr13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzınlı arabalarda kı yakıt katkı maddesısıyle aynı mantıkta bı madde ... benzın deposuna koyuluyor enjektorlerın kurum yapmasını onledıgı solenıyor benım bıldıgım kadarıyla

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metro gross marketlerde mevcut dediğiniz ürün veya opetlerde ve bp lerdede mevcut.. küçük basınçlı tüp kutularda ve lpg dolum yerinden ilave ediliyor.ancak şahsi fikrim bu tarz ürünlere itibar etmeyip 10000 km de bir lpg enjektörlerinin ve filtresinin bakımını yaptırmanız olacaktır.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha kulanınca Opel'i Ferrari yapmayacağı malum, dolayısıyla fantaziye gerek yok bence :D

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 50000 km kullanılmuş atikerin enjektörleri kirlenmediyse seninki hiç kirlenmez