LPG li aracınız ne kadar yakıyor??

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 ytl gaz ile 110 km yapıyorum defalarca denedim test ettim 90 gecmeden 2500 deviri gecmeden:)

ukymk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasibetsin önce diyeyim.
kaça aldınız sorabilirmiyim sakıncası yoksa aracı?
lpg ile ilgili de bir bilgim olmadığı için bişey söyleyemem ancak faydası olursa, aracınızın aynısından var bende 1.4 -16V. geçen günkü zamdan önce kütahyaya gittim geldim yakıt 195 idi..
saygılarımla

arkadaşım aracı 18.000 ytl ye aldım. 48000 km de kaporta motor pırıl pırıl. 195 ykr yaktığından bahsediyorsun. aşırı fazla bir tüketim değilmi. lpg için uzunyolda. yoksa benzindenmi bahsediyordun??:)
1.6 motorlara göre uzun yolda aracım daha fazla yakabilir ancak 180 km hızı araç rahat gördü daha da gidiyordu.

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım aracı 18.000 ytl ye aldım. 48000 km de kaporta motor pırıl pırıl. 195 ykr yaktığından bahsediyorsun. aşırı fazla bir tüketim değilmi. lpg için uzunyolda. yoksa benzindenmi bahsediyordun??:)
1.6 motorlara göre uzun yolda aracım daha fazla yakabilir ancak 180 km hızı araç rahat gördü daha da gidiyordu.

:)
günaydın,
benzinli olmasına rağmen sürat de yaptığım halde km de 195 ykr yakıt tüketimimin olması beni sevindirmişti, paylaşmak istedim sadece.
bende lpg düşündüm ama sonra aracımın 1.4 -eko olması ve tabiki arkadaşların tavsiyeleri üzerine vazgeçtim lpg taktırmaktan, tekrar hayırlı olsun diyorum kazasız belasız inşallah

06ELL69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg taktırdım

arkadaslar bu hafta 98 astra g ye lpg sıralı sitem taktırdımm..45 lt lik depo taktım.ama 270 km oldu gösterge lambası teke düştü.normal mi?

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun. lpg yeni olduğu için 1000-1500 km. sonra ayara götüreceğini taktırdığın yen söylemiştir sanırım. söylememişse bile git, tekrar ayar yapılması gerenkiyor. ayrıca öyle tek lamba olarak değil tekrar fulle kaç para yaktına bak lamba ile normal olup olmayacağını anlayamazsın

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
o gostergeye guvenme
aracı ayara tekrar soktugunda karısım ve regulator basınc ayarlarını kontrol ettır
son zamdan sonra sarfıyat degıstı zaten

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeş. bende kaça malolduğunu ve markasını merak ettim..