LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

ahmetkan link' Alıntı:
Valla değerlerin süper. Uzun yolda dediğim gibi 120 altına hic düşmeden ve o lastik havalarıyla simdilik normal karsiliyorum değerleri. Henüz 1000 km anca yaptım ilerleyen süreçte bakacağım tekrar. Lastikleri de 32 te indiririm zaten kış geliyor malum
Aracınızın Sedan olmasının da belki etkisi vardır hocam. Uzun yola çıkmadan önce lastik havalarını arttırmak iyi geliyor otobandan gidecekseniz :) Ben Ankara-İstanbul arası sürekli seyahat ediyorum (ailem orada yaşıyor) Bazen 110'a sabitliyorum, bazen yapıştırıp 180-190 görüyorum. Ama araçta LPG olduğundan çekinmiyor da değilim hani :D

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aopalden landırenzoyumu yoksa mocandan brc yı mı onerıyosunuz? sıkayet varda opal ıcın bıkac sey var ama mocanda daha sıkayetım var dıyenı gormedım.tek sıkıntı aracın garantı kapsamından cıkıyor olması.gercı garantıdeyken bısey olsa ne kadar ılgılenıcekler oda ayrı bı konu:)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başlığa hareket  :D harun hocam duymasın  general__p

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
başlığa hareket   :D harun hocam duymasın   general__p
Valla hem duydum hem gördüm.. Sizi Allah'a havale ediyorum, anladım ki daha iflah olmazsınız 005hihih Ciğerlerine o gazın melun kokusunu verenin zaten iflah olduğu görülmüş şey değil. Tıpkı biz benzin kullananların iki yakasının bir araya gelmediği gibi  :'(

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Valla hem duydum hem gördüm.. Sizi Allah'a havale ediyorum, anladım ki daha iflah olmazsınız 005hihih Ciğerlerine o gazın melun kokusunu verenin zaten iflah olduğu görülmüş şey değil. Tıpkı biz benzin kullananların iki yakasının bir araya gelmediği gibi  :'(

Hocam süper yorum :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Valla durum böyle olunca yorum da böyle oluyor, LPG ye bi bulaşan var ya sanırsın ki amerika kıtasını keşfetti,mutluluktan etekler zil çalıyor. ֖nemli olan zor günde dostluğunu belli etmek. Lafa gelince aracımı şu kadar seviyorum bu kadar bayılıyorum  011zaa .. icraata gelince o gazı veriyorsun adamın ciğerlerine, sonra keş oluyor, kafayı buluyor.Lakin  ben ve benim gibiler öyle mi, sevdik mi tam severiz, cebime zarar verse de, bütçemi sarssa da astrayı olduğu gibi seviyoruz. steeringwheel.. LPG ci arkadaşlarımızı da seviyoruz ama  byee

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Valla durum böyle olunca yorum da böyle oluyor, LPG ye bi bulaşan var ya sanırsın ki amerika kıtasını keşfetti,mutluluktan etekler zil çalıyor. ֖nemli olan zor günde dostluğunu belli etmek. Lafa gelince aracımı şu kadar seviyorum bu kadar bayılıyorum  011zaa .. icraata gelince o gazı veriyorsun adamın ciğerlerine, sonra keş oluyor, kafayı buluyor.Lakin  ben ve benim gibiler öyle mi, sevdik mi tam severiz, cebime zarar verse de, bütçemi sarssa da astrayı olduğu gibi seviyoruz. steeringwheel.. LPG ci arkadaşlarımızı da seviyoruz ama  byee

:D Sizi seviyoruz hocam .. Ne de olsa  eski benzindaşız  m34444

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

8 ay 10.000km oldu .parasini çıkardı galiba .Bu aralar lpg daha keyifli lt si 2.1tl

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Valla durum böyle olunca yorum da böyle oluyor, LPG ye bi bulaşan var ya sanırsın ki amerika kıtasını keşfetti,mutluluktan etekler zil çalıyor. ֖nemli olan zor günde dostluğunu belli etmek. Lafa gelince aracımı şu kadar seviyorum bu kadar bayılıyorum  011zaa .. icraata gelince o gazı veriyorsun adamın ciğerlerine, sonra keş oluyor, kafayı buluyor.Lakin  ben ve benim gibiler öyle mi, sevdik mi tam severiz, cebime zarar verse de, bütçemi sarssa da astrayı olduğu gibi seviyoruz. steeringwheel.. LPG ci arkadaşlarımızı da seviyoruz ama  byee

Hocam ben de durum tam tersi araç  benzÖ®nli ama gönlüm hep LPG de, tek sorun LPG dönüşünü amorti edecek kadar aracı kullanmamamız  :)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam ben de durum tam tersi araç  benzÖ®nli ama gönlüm hep LPG de, tek sorun LPG dönüşünü amorti edecek kadar aracı kullanmamamız  :)

şuna emin olun ki aracı daha çok kullanacak kendinize bahane arayacaksınız  ;) ayrıca psikolojik olarak sizi rahatlatması yeter yarı yarıya yakıyor neredeyse...  steeringwheel