Lpg li astra kullananlar

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracimda 30000 km dir zavoli var,bakima gittigimde lpg yi takan servis 'abi taktirdin bidaha ugramadin' gibi bir imada bulundu,opel astra h ise zavoli bence

bay.V.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar 7 .8 ay kadar bir süredir lpg li kullanıyorum yaklaşık 25.000 km yol yaptım sadece katkılı gaz kullandığım bir dönem arıza lanbası yakmaya başladı şu an tek bir yerden yanı şhel den gaz alıp kullanıyorum artık çok şükür lanba sorunum da yok

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1 yıl önce brc taktırdım. bugün itibariyle 21 bin km yol yaptım. şimdilik bir sorun yok.

bbburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker var bendede ,şeytan kulağına kurşun 2007 de takıldı,sorunsuz..

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 aydır astra f kullanıyorum lpgli olarak çok memnunum ancak bir haftadır benzinde kullanıyorum arabayı kalkışlarda neredeyse inip itekleyesim geliyor ayrıca çok fazla bagırıyor

fatih42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 yıldır voltran kullanıyorum 5 yıldır da gazı aygazdan alıyorum bisorun çıkmadı katkılı gaz kötü diyolar ama herhangi bir probleme raslamadım

umitosman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

Bende de Astra G var, 40.000 km.dir LPG ile kullanıyorum. Arabanın bir kısmını ödedi bile :)

Ara sıra, ani hızlanmalarda veya rampada zorladığımda egzoz emisyon lambası yanıyor, o da dendiği gibi fakir karışımdan dolayı.

Asıl sorunum LPG ile stop ettiğimde daha sonraki çalışmada titreme olması.
Forumda okuduktan sonra bunun kronik bir sorun olduğunu öğrendim. Bir de motorda biraz kurum varmış, bujiler kararmış biraz. O da eski sahibinin kullanmasından olsa gerek...

Ama bir arkadaşın yaptığı hesap çok mantıklı. Kaç katını LPG sayesinde tasarruf etmiş durumdayım...