lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
zaten o hızda arabayla eğer benzinde gidersen ,benzin ibresinin yawaş yawaş aşağıya indiğini görebiliyorsun eskiden çok zoruma giderdi ama artık tınlamıyorum arkadaş yok yüksek hızmış yok yüksek devirmiş,dedim ya LPG forever ama sıralısına .. :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Emre beğenmeyen taktırmaz bu tercih meselesi sonuçta ... ;)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elbette abi lafımız yok tabii neden takdırtmıyorsun demiyoruz ama kafasında soru işareti olan arkadaşlara faydamız olsun yani...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Öyle ama sen ne kadar anlatsan da bazı kesimler olaya önyargılı yaklaştıkları için fikirlerinin değişeceğini sanmıyorum.Neyse canım uzatmaya gerek yok.Herkesin görüşüne saygı duymak lazım ...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Öyle ama sen ne kadar anlatsan da bazı kesimler olaya önyargılı yaklaştıkları için fikirlerinin değişeceğini sanmıyorum.Neyse canım uzatmaya gerek yok.Herkesin görüşüne saygı duymak lazım ...
:good: :good:

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracimdada Zavolli marka LPG sistemi var ve çok ama çok memnunum yanliz tek sorun rolanti ayarlayicim zamanla kirleniyo oda araciin 0,9 rpmde durmasini engelliyo ve araç stop ediyo tek sorun bu... gerisi kmde sehir içi 2,0 arabam 170 ykr yakiyo... allah razi olsun bunu çikaran mühendisten.... e tabi allah razi olsun gaz ücretini belirliyenlerden... ama arkadaslar 1250 ytlye taktiginiz lpg den çok sey beklemeyin bence... ben tüp takmak için 5 ay arastirdim ve sonuç sdc ZAVOLLI yi gösterdi...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 6 ay araştırmıştım 6 ay öncesinin en iyisi italyadan getirttim easyjetti hatta şimdi sadece maraşta bayisi olan bir firma

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hollanda malı Prince diye bi markayı çok methediyolar ama bilemiyorum ...