lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bugün lpg nin beyni,enjektörler,şamandıra ve anahtarı komple değişti garantiden ... :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yakıt olarak daha hesaplamadım ama aracın ataklaştığı kesin ... :good:

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben brc sıralı taktıralı yaklaşık 13-14 gün oldu. ilk verileri sizinle paylaşmak istedim. şehir içi tüketim yaklaşık 120 kuruş . lpg aygaz euro lpg . benzinle arasında hiç bir fark göremedim. benzinden gaza gazdan benzine geçiş sorunsuz hiç hssedilmiyor. şehirlerarası gidersem o verileride sizlerle paylaşırım. takılan sistem brc sequent 24.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
sismik' Alıntı:
ben brc sıralı taktıralı yaklaşık 13-14 gün oldu. ilk verileri sizinle paylaşmak istedim. şehir içi tüketim yaklaşık 120 kuruş . lpg aygaz euro lpg . benzinle arasında hiç bir fark göremedim. benzinden gaza gazdan benzine geçiş sorunsuz hiç hssedilmiyor. şehirlerarası gidersem o verileride sizlerle paylaşırım. takılan sistem brc sequent 24.
2000 motor araba ş.içi 120 mi yakıyo ? Lpg kaç lira ? Sakin kullanım mı bu? :eek:

pala35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senolbilgin74' Alıntı:
ben voltran kullandım.arıza bakımından sorun yaşamadım. ama yakıt bakımından diğer sistemlerden biraz daha fazkla yaktığı kesin

Kullandığınız araç neydi ? Tüketim litre olarak nekadardı ?

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
2000 motor araba ş.içi 120 mi yakıyo ? Lpg kaç lira ? Sakin kullanım mı bu? :eek:

evet lpg 1.43 ytl. 40 ytl ile 326 km yol yaptım. kullanım dersen normal kullanım yeri geldi 120 ,140 yeri geldi 80. yani özellikle ekonomi yapıyım diye bir kullanım yok