lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
irfan_1 said:
benim bu konuda tek söyleyebilecegim lpg ayarlarında sorun var veya arabanın ateşleme sistemini buji,kabloları ve bobine baktır.3000 de devir kesmesi olursa lpg kullanmanın mantıgı yokki.

kesinlikle katılıyorum bence de yok :good:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
bence de bobinden kaynaklanıyordur yada laptopla yapılan ayarından da olabilir belki atlanılan bir ayar olabilir...

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
aga78 said:
benim doganda vardı arabayı benzine alınca gitmiyodu gaza geçince sanki turbo açıyo mubarek ama ne yazıkki bazı alış veriş merkezleri ve kapalı otopark işletmeleri almıyo araç yetim kalıyo ve tabi bizde madur neyse sattım kurtuldum

benim tek sorunum kapalı otopark yoksa gayet iyi bu lpg işi sonuçta kredi kartı extranız yarıya iniyo ben günde ist iç en az 50 km yol yapıyom ki bu en azı 200 km olduguda oluyo ve aracım 210 kuruş yakıyo 1.4 twinport buyrun parayı siz hesaplayın..

az yakıyor kardeş seninki..bende 1.2 swiming var şehir içi 300 bin yakıyor..acaba motordamı bi anormallik var..

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
sevketduman said:
arkadaşlar sıralı sistemi 11 ayda 145000 km yapan bir taksici olarak kesinlikle tavsiye ederim.Çalıştığım araç Hyundai accent 2006 model , (Brc sıralı sistem ) . Eşime 2000 Model 1.2 Corsa alacağım ona bile taktıracağım.Sıralı sistemi denemeyen arkadaşlar yok şöyle yok böyle diye konuşuyorlar.Rakamlar yukarıda .İstediğiniz hesabı yapın.

merhabalar .ben onur.d.bakırdan.bende 1.2 corsa var.. sizde 1.2 corsa alıp taktıracam demişsiniz ve aradan epeyi zaman geçmiş..alıp taktırdınızmı??1.2 corsalara lpg gitmez diyorlar..tasaruf sağlıyamazsın diyorlar doğrumu..eğer corsa alıp lpg taktırdıysanız bana şehir içi yakıt sarfiyatınızdan bahsede bilirmisiniz.km de nekadar yakıyor??

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
ekarizma said:
Bende 98 Corsa var araba tek enjeksiyonlu lpg baglattırdım cok memnunnum hiç yoksa şehir içinde %50 avantaj sagladım arabamın çekişinde de hiçbir problem yaşamıyorum...

merhaba arkadaşım senin arabanın motor hacmi kaçtı??hala memnunmusun

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
99 model opel corsa 1.2 arabam var.lpg taktıracam.teredütteyim.lütfen yardım edin

arkadaşlar lütfen bana yardım edin.ben d.bakırdan onur. az önce bir iki arkadaşada yazdım..benim 99 opel corsa 1.2 o.v arabam .çok noktalı enjeksiyonlu. ama şehir içi çok yakıt tüketiyor..km başı 300 bin.. sanırım bu corsaların hepsi böyle çok yakıyor.. şimdi sormak istediğim konu şu bazı arkadaşalar 1.2 motor hacmindeki araçlar lpg de tasaruf filan sağlamaz dediler.. bazıları ise en az yüzde 40 tasaruf sağlar diyolar.. bu konudaki bilgi sahibi arkadaşalar bana yardım ederse sevinirim.. aracıma lpg taktırayımmı??? terformans filan aramıyorum.. economik olsun yeter .aracım evin önünde yattıktan sonra istediği kadar atak olsun neye yarar..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
arkadaşım taktır ama d.bakırda bu işin ehli varmı?sıralı sistem taktirman lazım tam enjeksiyonlü ise.Bende 2000 motor lu var senin yaktıgın yarısını yakıyor ş.dışı 100-110 sen taktir boş ver performans falan ekonomık olan neyse onu yap sıralıda güç de kayıp az zaten.sıralı sistem lpg taktir.

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
irfan_1 said:
arkadaşım taktır ama d.bakırda bu işin ehli varmı?sıralı sistem taktirman lazım tam enjeksiyonlü ise.Bende 2000 motor lu var senin yaktıgın yarısını yakıyor ş.dışı 100-110 sen taktir boş ver performans falan ekonomık olan neyse onu yap sıralıda güç de kayıp az zaten.sıralı sistem lpg taktir.

yok abicim ben zaten terformans filan aramıyorum ama 1.2 motora lpg kaldırmaz yine çok yakar diyorlar..ben bunun cevabını arıyorum..dedikleri doğrumu

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
irfan_1 said:

yok abicim ben zaten terformans filan aramıyorum ama 1.2 motora lpg kaldırmaz yine çok yakar diyorlar..ben bunun cevabını arıyorum..dedikleri doğrumu