lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

erkanmutlu0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sirali Sistem Lpg Dönüşümü Yapilmiş Araçlarin çekişi Gayet Iyi.araba Benzinde Mi Yoksa Lpg'demi Anlamiyosunuz Bile.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abuuuuuu
kadire söylememmi:D

""Sölee be foruma yazmadan bilioduki zaten araştırdığımı:):) hehh Gadirim bilir benii timamıı:D et hırsısıı seni:kop:

Bu arada bende LPG liler arasındayım artık Mocan ailesine yani; Can beye ve tatli dil güler yüz eşine ve oğulları Övünçe ,ortakları Fatih beye ve tabiki usta ya çok teşekkür ederim.Hem ilgi alakalarından dolayı hemde temiz başarılı titizlikle çalıştıklarından dolayı.""

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende artık dayanamadım ve sıralı lpg taktırdım.

arkadaşlar iki yıl önce aldığım aracıma 10 gün önce sıralı sistem taktırdım(atiker).

Şuana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. Benzincininin yolunu aşındıran biri olarak ne kadar rahatladım anlatamam. depom 36-38 lt lpg alıyormuş usatanın dedğine göre (simit depo)

hesap yapmak için depoyu tam doldurmuştum. (65 ytl tuttu :) keza benzinde 165 ytl tutuyodu.) şehir içi 140 km yol yaptıktan sonra tekrar doldurdum. 14 lt lpg aldı ki bu da 100 km 0,179 ytl eder. bu tüketim şehir içi. sakin kullanımda 0,140-0,150 gibi birşey yakacağını umuyorum.

tüpde çekşin düştüğünü ben anlamadım. hatta benzin enjektörleri kurum bağlamaış biri tüp taktırırsa çekişin arttığını bile söyleyebilir. :)

1000/10 taksit + 125 poje + 25 sızdırmazlık + 108+kdv yeni muayene + ruhsat (kaç para olduğunu bilmiyorum henüz işletmedim)

Saygılarımla ,,,

Bir de enjektörler rölantide ses yapıyor şıkşıkşık diye, ama gaza basınca geçiyor. sanırım demir enjektör olmasından kaynaklanıyo. bazı markalar vardı plastik yapmışlar onlarda o ses de yok muş... bilginize

ahakant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG AVRUPADA en çok alman arabalarında yapılan testlerde çok başarılı olduğu gözlenmiş ancak adamlar LPG MONTAJI YAPAIP ARACI 1 sene test ediyolar ve çıkacak sıkıntılara yeni önlemler alıyolar. bizde ismail ustanın çırağa yapar montajı; ismail ustada hayırlı olsun güle güle kullanın deyip bi test eder gönderir. 20 defa git gel akraba olunur. ben de taktırdım ve hemen 13000 km de amorti ettim. kim ne derse desin ekonomik doğaya dost sıralı sistemle daha performanslı.arada aracınızı benzinle kullanın özelliklede yazın aşırı sıcaklarda ii gelir aracınıza.sıvı yakıt gibisi olmaz elbette tamamen ekonomik olduğu için

O

opelci61

Bilgi Girilmemiş
astra g aracımın brc markalı sıralı sıstem var yakıt fiyatında yarı yarıya azalması oluyor ama performansı bıraz dusuruyor

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra edition aracımda OMVL marka lpg var gerçekten çok memnunum ama geçen haftaya kadar şehir içi 0,165 ykr yakıyordu yağ,yağ filtresi,hava filtresini değiştirdim yakıt birden 0,250 ykr yaktı acaba hava filtresindenmi anlamadım.