LPG nin tahtı sallanıyor.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakaya bide cng deposu takıcaz ozman römork olarak

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi arkadaşımın ticari taksisinde hem lpg ve CNG bi arada var biri bittimi diyerine geciyor cng nin her yerde dolumu olmadığı için böyle kullanıyor
yalnız dogalgaz tankının agırlıgı 100 kg den fazlaymış... ikisini bi arada sorunsuz kullanıyorum diyor.

o zaman o arkadasın da bagaj diye birşey yok.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstüne para verseler yine de benzinden vazgeçmem...Eski kafalıyım ben bu konuda.
bu konuda aynı kafadayız Erman abi:) hiç değilse kendimi öle kandırıp binmiyom öbür türlü olsa arabanın tepesinden inmem:D yine benzinle kafa kafaya getiririm:D aslında böle daha ekonomik hiçdeğilse benzinin pompa fiyatı şu kadar oldu biraz spor yap deyip yürüyom o bahaneyle:D ama bu sistemi taktırsam pompa fiyatı neki der atlar giderim ondan sonra benzinle yakacağım fiyata denklerim ekonomikliği kalmaz işin:D :D :D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok can sıkıcı bi durum akşam benzim aldım litresi 3.290 olmuş bu nasıl bişeydir yaa böle zammı olur

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda aynı kafadayız Erman abi:) hiç değilse kendimi öle kandırıp binmiyom öbür türlü olsa arabanın tepesinden inmem:D yine benzinle kafa kafaya getiririm:D aslında böle daha ekonomik hiçdeğilse benzinin pompa fiyatı şu kadar oldu biraz spor yap deyip yürüyom o bahaneyle:D ama bu sistemi taktırsam pompa fiyatı neki der atlar giderim ondan sonra benzinle yakacağım fiyata denklerim ekonomikliği kalmaz işin:D :D :D

öyle düşünme, opelini amaç değil araç olarak kullanan bir çok insan var burda. benim için yakıt cok onemli.