LPG Olayına Giriştik

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG Olayına Giriştik

Adam gibi bir usta ile hiç bir sıkıntı çıkmaz. Bu benim 5. Arabam II. Sıfır ve LPG olayına girdiğim aracım. Öncekilerden sadece birinde sıkıntı yaşadım. Onlarda kabullenip tüm tesisatı baştan sona değiştirdiler beş kuruş da para vermedim adana servisiyle alakalı çok yorum okudum ustadan ustaya değişir. Sen de yaşarsın ben de yaşarım sonuçta bu montaj, ayar ve kullanımla alakalı. Benim taktırdığım firma ve usta hakkında fazla bit bilgim yok ama montajın başındaydım ve az da olsa LPG montajı nasıl oldu gördüm. Bundan sonrası şans. Eğer bir sıkıntı da olursa ne yapalım sözleşme var çıkarır koyarız sonuçta LPG de bir sıkıntıdan kaynaklanıyorsa ödettiririz

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle hayırlı olsun. Bu konuda şöyle en az 1 sene LPG kiti kullanmışlarla bi görüşmek lazım. Benim arkadaşım kiti taktırdı ama çok pişman oldu 115 likti onunkide. Sürekli şikayet etti araba eşek gibi oldu die. Gitmiyor çekmiyor ayarı olmuyor felan die. Ama tahminimce usta bi türlü ayar yapamadı onun aracına. Sonunda sattı aracını. Turbo kullanıcısı var birde LPG li prins taktırmış henüz araç sıfırken şu anda 40.000 km olmuş diyordu sorun olmamış henüz. Ama turbolarda üst devirlerde benzine geçiyormuş.

Şunu sormak istiyorum akıllı kit dediklerinden mi taktınız aracınıza. Tek ayar yapılıp gerisini kendi ayarlıyormuş ? Yaz-Kış gibi .

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Akıllı kit dediklerinden. tek bir kere ayar yapılanından.

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selam öncelikle hayırlı olsun kitiniz,sorunsuzca binersiniz inşallah..bende 2012 1.4 t aracıma prins vcı2 kit taktırdım,hiç sorunum yok..sizde bence hiç düşünmeyin acaba bişey olacakmı,şumu bumu diye,keyfinize bakın..düşünerek aracını arızalardan koruyan biri henüz dogmadı..olmaz inşallah ama olursada bakarsınız çaresine..kiti olmayan araclar arıza yapmayacakta olanlar yapacak diye kanunmu var..ayrıca lpg takıntısı olan arkadaşlarıda anlamak mümkün degil,şimdiki kitler bence mükemmel..işçilikte iyiyse bence sorun yok..ben depoyu fulleyip,düşük yakıt tüketimiyle astra gibi bir tomofile diledigimce binmenin keyfini çıkarıyorum,varmı ötesi.. dancee..saygılar

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serseri1970 link' Alıntı:
selam öncelikle hayırlı olsun kitiniz,sorunsuzca binersiniz inşallah..bende 2012 1.4 t aracıma prins vcı2 kit taktırdım,hiç sorunum yok..sizde bence hiç düşünmeyin acaba bişey olacakmı,şumu bumu diye,keyfinize bakın..düşünerek aracını arızalardan koruyan biri henüz dogmadı..olmaz inşallah ama olursada bakarsınız çaresine..kiti olmayan araclar arıza yapmayacakta olanlar yapacak diye kanunmu var..ayrıca lpg takıntısı olan arkadaşlarıda anlamak mümkün degil,şimdiki kitler bence mükemmel..işçilikte iyiyse bence sorun yok..ben depoyu fulleyip,düşük yakıt tüketimiyle astra gibi bir tomofile diledigimce binmenin keyfini çıkarıyorum,varmı ötesi.. dancee..saygılar

Kaç paraya ve nerde taktırdınız acaba ?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serseri1970 link' Alıntı:

Teşekkür ederim dediklerinize katılıyorum. Keyifle kullanıyorum. Saygılar

efsanesamsunluu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yavuz hocam konu açılalı bayağı bir zaman olmuş. Aracınızda lpgden kaynaklanan sorunlar var mı? Ne durumda aracınız acaba? thnxx

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şuan 6000kmde. Herhangi bir sorunum yok! Gayet memnunum. Km de 20-21 krş yakıyor ve performansı da cabası. Şöyle söyleyeyim geçen hafta bir astra h sollarken arkadaş gazladı 5 dk falan kapıştık duble yolda en son arkadaş pes etmek zorunda kaldı. Demiştir içinden manyak mı bu diye :) hızlanma gayet iyi

efsanesamsunluu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O zaman lpg sistemini taktırmak farz oldu. Benzinle başa çıkılacak gibi değil. Bilgileriniz için teşekkürler.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım benzinliyken para kalmıyordu ay sonuna kadar dua ediyordum bitmesin diye kısa mesafe de olsa benzinli arac adamın cüzdanını kemiriyor. Şimdi hiç hesap işine girmiyorum şükür.