lpg taktırdım BRC marka astra g twinport aracıma

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg taktırdım astra g twinport aracıma taktıralı 1 hafta oldu yanlız giderken aracımda yol bilgisayarında ( KONTROL YAG SEVYESİ ) DİYE IKAZ VERİYOR YOLA CIKTIKTAN 15 20 KM SANRA BU YAZI CIKIYOR LPG KATILDIKTAN SONRA OLDU DAHA ÖNCELERDE OLMAZDI R BASIYORUM GİDİYOM 10 KM SONRA TEKRAR CIKIYO YAZI ACABA NEDEN OLUYOR BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR VARMI YAG SEVYESİ BAKIYORUM NORMAL DE

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kac gündür yapıyor bunu ama neden anlamadım yoksa yag degişmesi lazım dedim yoksa motora kuru hava geliyo ondanmı yapıyo geldi aklıma sizlere bi danışayım başına gelen oldumu hiç sormak isdedim

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
montaj yaparken yağ müşirinin soketini istemeden oynatmış olabilirler yağ basın sensörünü kontrol ettir bi ustaya ...

selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba yağ değiştirme zamanın geldi ama aslında en doğrusu servise gitmek ayrıca ne kadara taktırabildin brc yi

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yag degişecek evet maglum aygıda biaraz pahalı aracın degiştircez artık servis hafta sonu halletmek gerek sensörde mi artık bşka nedeni alabilirmi bilmiyorum ama bakıcaz bakalım

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yag kontrol sevyesi diye uyarı veriyor yol bilgisayarı ndn acaba

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu güne kadar yapmadı hiç ama lpg takıldıktan sonra yapmaya başladı yag da ila ve ettim 500ml yine yaptı servise danışmakmı gerek acaba

adnan___sayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş astraya yazık lpg taktırdın 2 sene sonra motor dökülmeye başlar keşke taktırmasaydın