LPG turboyu yakar mı?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 vectrada turbo yok :) egr war isterseniz :D ama turbo motorlu araçta yapabilir çünkü turbo basınç değerlerini çok değiiştiriyor.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim bi arkadaş passatın turbosunu yaktı ama sebini bilmiyoruz.galeriye yeni turbo taktırıp götürdü:)oda lpg liydi

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahahhaa guzeldi :D :good:
Aynen benımde aklıma drek o geldı :)
neden benzinlide yok mu 1.8T passat sanırım audi de de var.Quantrolar turbo olması lazım.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşırdım ilk defa vectranın b kasasında turbo var diyenini duydum :D nese arkadaşların dediği gibi ecotoec motorlarda turbo yok. ama turbo takılanlardan duyulana göre hiç kasmadan 190 hp ye ulaşıyormuş vectranın b kasa motorları. bunlara başka modifikasyonlarla çok iyi veriler elde edilebilir.

TUNCEER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Bİzİm AraÇlarda Turbo Ya Da Gerek Yok Zaten Asaletİ Yeter :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle yanlış bir bilgi almışsın.sanırım ankaradasın git bakalım sanayiye sanayicilerde passat 1.8t kaynıyor cünkü lpg de hiç baş agrıtmıyor (bizim opellerden bile iyi denebilir bu konuda) adamlar alıyor takıyor tüpü babalar gibi biniyor bende bakınıyorum 2.000 motor vectra ya binmektense 1.8t passata binerim turbonun keyfini yaşarım, vergi acısından avantajlı zaten mantıklı sanayicilerle konuştum abi temizse gözün kapalı al diyorlar;)