LPG ve Opel Vectra 2.5 V6 CDX ??

berkantuana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yakıt olayına bi çözüm bulmam gerekiyor.Arabam haddinden fazla yakıyor ve keyifle dolaşma imkanı vermiyor.Bu nedenle LPG taktırmayı düşünüyorum ve bu olayı ığdırda yaptırmam imkansız gibi bişey.LPG taktırıp memnun kalan arkadaşlar nerede ve ne kadara taktırdıklarını bildirirse çok memnun olurum.Yardım ve önerilerinizi bekliyorum!! :confused:

Bu arada benim makinanın bi resmini sizlerle paylaşayım dedim.Umarım beğenirsiniz. ^^ :rolleyes: (Sağ tarafta görünen Ağrı Dağıdır:) )

10032007001aj3.jpg

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş site de lpg diye arama yaptırırsan sorularına çözüm bulabilirsin...Ben İskenderun da oturduğum için burada Hollanda malı Easyjet marka bir kit takdırttım...

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum sana tavsiyem OMVL marka-hollanda malı lpg sistemi taktırmandır.2.0 16V arabamda rahatlıkla kullanıyorum.Bunun yanında passat 1.8 T aracımızada taktırdık.Çok memnunuz.Hiçbir ek parça gerektirmeden takılıyor.Peşin fiyatı 1700 ytl civarında.1900 ytl ye 12 taksit yapılıyor.Ucuza sakın kaçma .)

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorlarımız aynı.benzin değerimizde aynı.15-16 değişiyor.sıralı sistem fiyatları farklı.1300 den başlayıp 3200ytl kadar yolu var.aracın 6 silindirli olduğu için fiyat artacaktır.Fiyatın içine 200 ytl gibi bir işçilik koyabilirler.Çünkü normal araçlara 1 günde sistem takılırken bu motorlar uğraştırıyor. 2 günü bulabilir.Fiyata gelince Prins Hollanda malı sıralı sistem bana 2700ytl'ye maloldu.Hatta bazı arkadaşlar bayağı pahalı buldu.Ama motorun 6 silindir olması ve bu marka diğer sistemlerden pahalı.İyi bir yerde iyi bir montajla sorun yaşamazsın 120.000km garantisi var.Performans düşüklüğü diye birşey söz konusu değil.Şehir içi 0,180-0,200 şehir dışı 0,150-0,170 arası yakarsın hemde öyle çekinerek filan değil performanslı bir şekilde. Benzinde nasıl kullanıyorsam LPG dede aynı şekilde kullanıyorum.Ankara'da olsan yardımım dokunurdu

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 dolar dan aşşagı taktıramazsın...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 lere kaliteli sistem takmak gerek prins gibi hollanda malı oluyorlar genelde;)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okadar arttı mı ya? yoksa 2.5 v6 olduğundan mı okdara pahalı

evet o yüzden pahalı...;)

aslında kiti hemen yaptırırsan faydalı olur dolar ve eur düşük ya belki az bişe ucuza getire bilirsin...