LPG'den memnun musunuz, değilmisiniz

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkanx' Alıntı:
fabrika çıkış lpg li araçlarda da zaten şu an bizim dışarıda takdırdığımız kitler var bir farkı yok yani.Bende brc var ,Fabrika çıkış Albea da ve Chewrole de de Brc var 2 sinide montajını BRC Türkiye Sağlayıcısının yetkili servisleri montajlıyor. O yüzden bi fark olmaz. Sizin sözünü ettiğiniz tehlike biraz geride kaldı artık yani bu merdiven altı imalatlar zamanı falan eskiden yaygındı fakat şimdi hem vatandaş hem esnaf daha duyarlı...

+1234 :good:. vatandaş duyarlı olduğu sürece kaliteli bir serviste taktırısa problem yaratmaz. Yoksa taksilerin arkasında durmayı bende hiç istemiyorum arabalar maşallah öyle bir çiğ gaz atıyoki arkadaki arabanın içinde boğulacaz nerdeyse.

Ucuza kaçmamak lazım. Boşuna ucuz etin yahnisi yavan olur demiyolar.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelcilere lpg li arabalar test aşamasında pek yakında orjinal lpg li opelleri yollarda görürsünüz sanırım.bir italyan firma ile görüşmeler test yapmaktalar sanırım.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lelmas' Alıntı:
PArdon arabanin degerini,cekisini,motorun ömrünü , ve buna bagli diger parcalarin kolay asinmasini saylayaran ömrünü AZALTMIYORMU? Yani bu sistem nekadar dogru ?hatta teklikeli bile degil mi??
Benim arabam şehir dısı 0.150-0.145 (100-120 km/sn hızla) sehir ici 0.205-0.210 yeni kurus harciyor benzinli daha mantikli degil mi? yanlnis anlasilmasin ama fabrikacikisli lpg li arac olsa daha saglikli felan olmamı?
sen 100-120 hızla 150 yakıyorsun ben 120-160 arası 100 ytl. yakıyorum. sen bu hıza çık bakalım ne yakacak..hadi kolay gelsin..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Olayı kişisel tartışmaya çevirmeyelim arkadaşlar ... :(

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
doğrudur ben de taktıralı 15 gün oldu özellikle son yazılımlı yüklü olup olmadığını sordum , güncel yazılımla gelen ürünmüş bendeki. geçmiş olsun, umarım bir an önce sende yazılımı yenilersin. Yada brc istanbulla bir görüş yazılımın yüklü olduğu parçayı kargoyla gönderirsin onlarda yükleyip geri gönderirler.
arkadaşım düşüncen çok güzel ben istanbul brc yle görüşeyim...teşekkürler...

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
ozaman cidden cok yakar

irfan_1' Alıntı:
sen 100-120 hızla 150 yakıyorsun ben 120-160 arası 100 ytl. yakıyorum. sen bu hıza çık bakalım ne yakacak..hadi kolay gelsin..

Gayet uygun yakıyormus devam öyleyse.:)..benimki ozaman cidden fazla yakıyor Ekseri bu süratleri aşmıyorum acelem olmadığı haricinde aksi taktirde Şehir içini buluyor... Gerçi önemli olan da sarfiyatından ziyade güveneli olması gerçi bunuda volkanx arkadaşımız anlattı... Geride kaldı ise o eski mazeretler lpg neden olmasın
Opelinizle trafiksiz bol dakikalar...

kagan-opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a

valla arkadaşlar bende 1992 model vectra a 2.0i var, tüp taktırmadım, şehiriçi 23ykr - 26 ykr arası yakıyor

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memnun um yakıt olarak fakat aracımdaki sıkıntıların lpg den mi yoksa normal sıkıntımı oldugunu henüz daha bulamadıgım için suçlu şu anda lpg gibi gözüküyor...ve hiç de hoşuma gitmiyor ....

kagan-opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salih_akkaya' Alıntı:
memnun um yakıt olarak fakat aracımdaki sıkıntıların lpg den mi yoksa normal sıkıntımı oldugunu henüz daha bulamadıgım için suçlu şu anda lpg gibi gözüküyor...ve hiç de hoşuma gitmiyor ....
valla kardeş senin problemler tüptenmi bilmiyorum ama benim servise epeğ tüp ile ilgili şikayet geliyo.