Lütfen Dikkat:alkol Bağimliliği

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce Yaşadiği Kötü Bir Olayi Paylaşmak Istiyorum.kapi Komşumun Eşi Geldi Saat 1.15 Civari.eşinin Bjk-fb Maçini Izlemeye Gittiğini Ve Geri Gelmediğini Söyledi.eşi Benim 5 Yillik Tanidiğim Bir Abim Ve Aşiri Alkol Olan Birisi.neyse Ben Gece çiktim Yola.tarsusus Bütün Birahanelerini Dolaştim.(bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştim Istanbulun Misali)neyse Uzun Aramalar Sonunda Nerede Oturduğunu Oradan Nezaman Ve Hangi Durumda Kalktiğini Ve Gittiği Güzergahi öğrendim.ve Başladim Yol Boyu Aramaya.en Sonunda Buldum.aman Allahim O Ne Hal Böyle.ne Beni Tanidi Ne Arabayi.hatta Kaçti Benden Düşe Kalka.sonunda Ikna Ettim Ve Beni Tanidi.neyse Güç Bela Arabaya Bindik.yol Boyu 3 Defa Tartiştik Sen Beni Nereye Götürüyorsun Diye.ev Otarafta Değil Bu Tarafta Diye...ve Geldik Sonunda Apartmana.bu Sefer Arabadan Inmezzz.urasi Benim Evim Değil.sen Nereye Getirdin Beni Diyerek.güç Bela Eve çikardim Ve Eşine Teslim Ettim.sizlerden Ricam Arkadaşlar.kaldiramayacağiniz Içkiyi Içmeyin.(en Güzeli Içmemek Ama Ara Sira Iyi Oluyor).özellikle Kendiniz Kaybedecek Sorumluluklarinizi Unutturacak Alkol Ve Benzeri Alişkanliklardan Uzak Durun.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:arada içmekle beraber tüm dediklerinize katılıyorum...

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi tabi kesinlikle katılıyorum , güzel havalardada uyarı niteliğindeki hatılatıcı yazınız için teşekkürler.

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kurtuldum allahtan illet bişi alkole hayır

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık yazdığın için böyle bir konuyu...

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence herşeyi dozunda yapmak güzel akşamarı bi kadeh içilen içkinin kimseye zararı olmayacaktır...paylaşım için tşk...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içiyorsun madem adam gıbı iç.. eşini, colugunu cocugunu düşün evine adam gıbı gelmesini bil

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağzınla iç dimi