Lütfen Vectra GT kullanım kılavuzu

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim 94 model vectra gt m var.Bilindiği üzere ikinci el araçlarda pek kullanım kılavuzu bulunmuyor.Opel türkiye yetkilileri ile görüştüm bu konu ile ilgili yardımcı olamayacağını söylediler.Ankarada 3 tane opel servisi var 3 ü ile de görüştüm yok yardımcı olamayız deyip geçiştiriyorlar ya Allah aşkına çok mu zor.Arkadaşlar elinde olan varsa bana yardımcı olsun en kısa zamanda fotokobi le çoğaltıp iade edeyim.Sonuçta biz bir opel ailesiyiz öyle değil mi ? İrtibat numaramı yazıyorum 0 533 480 31 03 lütfen yardıncı olunuz.:help:

:pon:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm sizin araç için kitapçığa gerek yokki ayrıca zor bulunur

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra GT

Neden gerek yok anlayamadım hem ayrıca bütün uyarı lambalarının anlamını bilmiyorsam v.s sonuçta bu bir otomobil değilmni her araca kitapçık veriyorlarda buna neden gerek yok anlayamadım.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bilinen bir araba yani çoğu şeyleri piyasada biliniyor opelden anlayan ustaya sordunmu hertarafını söyler o yüzden gerek yok gibi bişiy ama bazı insanlar bu konuda meraklıdır.Ben bayılırım bu tür dökümanlara mesela. Kadett in servis kitabını indirdim.Ares te arattır vectra nın servis bakım kitabı var.oradan indirebilirsin.