lütfen yardım

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar su an zor bir karar vermek üzereyim ne üzerine diyeceksiniz açıklayayım
su an bi şirkette çalışıyorum bide ortak yeni kurulmuş bi şirkete ortagım bu yeni açtıgım şirket ii kazanmaya basladı iide kazanacak işler alıyoruz ama ben başka bir şirkette çalışıyorum ve yurtdışında çalışan bir arkadasım benim oraya yani yurtdısına gelmemi istiyo iide para veriyolar ama karar veremiyorum ayrıca su an çalıştıgım işde sorumlulugum cok ve parası yaptıgım işe göre az ne yapmalıyım....

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben orda iş kurmayacagım burdakı işe peder beyde bakabilir rusyadaki iş inşaat işi

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda aldıgım 2 katı maaş veriyolar rusyada ama burasıda devlet dairesi gibi sabah 8 aksam 6 ama şantiye işi haftasonu yok.... ama parası ii

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda usurmusun yanarmısın bılmıyorum sana kalmıs
bence yarın yasarmıyız bılınmıyor onun ıcın gunu gununde yasa ve gıt

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ben 15-16 yildir Moskovada yim. Hatta Rus vatandasiyim artik. Hangi sehirde is teklif edildigini, hangi firma oldugunu, sana ne teklif ettiklerini soyle, sana gelmeye degermi degmezmi soyliyeyim.

B

bymerthan

Bilgi Girilmemiş
her ne koşulda olursa olsun, az bile kazandırsa kendi işinin patronu ol derim. başkalarının yanında iyi paraya eziyet çekeceğine kendi işinin patronu ol. nekadar çalışırsan okadar kazanırsın ve ilerde çocuğuna bırakacak bir ekmek kapısı olur.

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ne koşulda olursa olsun, az bile kazandırsa kendi işinin patronu ol derim. başkalarının yanında iyi paraya eziyet çekeceğine kendi işinin patronu ol. nekadar çalışırsan okadar kazanırsın ve ilerde çocuğuna bırakacak bir ekmek kapısı olur.
söyleyecek söz kalmamış:good: